databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

de Slotenmaker 23

5591NW Heeze · Nieuwe Hoeven Noord · wijk Wijk 00 Heeze · Heeze-Leende

€ 550.000
€ 4.297 / m²
128 5kamers A
Foto 1 van de Slotenmaker 23 Foto 2 van de Slotenmaker 23 Foto 3 van de Slotenmaker 23 Foto 4 van de Slotenmaker 23 Foto 5 van de Slotenmaker 23 Foto 6 van de Slotenmaker 23 Foto 7 van de Slotenmaker 23 Foto 8 van de Slotenmaker 23 Foto 9 van de Slotenmaker 23 Foto 10 van de Slotenmaker 23 Foto 11 van de Slotenmaker 23 Foto 12 van de Slotenmaker 23

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.128 m²
Perceel262 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar KIN Makelaars Regio Eindhoven (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Heeze-Leende

Inwoners1.245
Dichtheid3997 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 482.000 deze listing +14% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt9%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.7 km
Afstand huisarts2.0 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU16580016 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Merlebos — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Heeze — 1.1 km
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Heeze — 1.1 km · 2 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Anna Ziekenhuis — 4.15 km
OV-station Heeze — 0.47 km
Restaurant 't Perron — 0.79 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.626 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 117.391 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.797 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1664 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~512 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1981
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud509 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 12, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Heeze-Leende

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Dokter Ruttenpark 13 Kloostervelden 126 A € 530.000 +€ 0 € 530.000 € -20.000
Heezerweg 4 Sterksel 116 C € 549.000 +€ 23.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.440 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.760 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 572.200 +€ 22.200
Doortje van de Konijnenberglaan 20 Oudenmolen 112 C € 495.000 +€ 22.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.080 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.320 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 517.400 € -32.600
Pomperschans 18 Breedvennen 107 C € 469.000 +€ 21.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.630 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.770 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 490.400 € -59.600
Oostrikkerstraat 5 Oosterik 157 C € 599.500 +€ 31.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 14.130 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 17.270 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 630.900 +€ 80.900

Alle vergelijkbare woningen (5)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Dokter Ruttenpark 13 Kloostervelden 126 5 A € 530.000 € 4.206
Doortje van de Konijnenberglaan 20 Oudenmolen 112 5 C € 495.000 € 4.420
Heezerweg 4 Sterksel 116 4 C € 549.000 € 4.733
Pomperschans 18 Breedvennen 107 4 C € 469.000 € 4.383
Oostrikkerstraat 5 Oosterik 157 6 C € 599.500 € 3.818