apartment · resale
Gaffelstraat 56
3014RK Rotterdam · Oude Westen · wijk Rotterdam Centrum · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 74 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Makelaarsgroep (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Rotterdam met 51–96 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 58e percentiel (+5.1% t.o.v. mediaan van € 5.078/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 9.630 |
|---|---|
| Dichtheid | 17001 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 370.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990111
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Augustinusschool — 0.25 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Baboeloes — 0.27 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.16 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek — 0.32 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Mariastraat — 0.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus MC - Sophia — 0.63 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eendrachtsplein — 0.38 km · 26 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Pijp — 0.17 km · 164 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.480 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.009 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1258 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 296 per jaar en 296 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE Kombi Kompakt 28/24A (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 249 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 63 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | € 0 | |
| Rochussenstraat 231 Middelland | 82 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 4.000 | |
| Mathenesserlaan 374 Nieuwe Westen | 72 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 5.000 | |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -6.000 | |
| Burgemeester Meineszplein 31 Nieuwe Westen | 64 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | C | € 399.500 |
+€ 6.210
1 stap(pen)
|
€ 405.710 | +€ 10.710 | |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | C | € 399.500 |
+€ 6.570
1 stap(pen)
|
€ 406.070 | +€ 11.070 | |
| Noorderhavenkade 31 Blijdorp | 75 | D | € 395.000 |
+€ 12.000
2 stap(pen)
|
€ 407.000 | +€ 12.000 | |
| Schiekade 127 Provenierswijk | 79 | C | € 375.000 |
+€ 7.110
1 stap(pen)
|
€ 382.110 | € -12.890 | |
| Donker Curtiusstraat 20 Bergpolder | 74 | D | € 370.000 |
+€ 11.840
2 stap(pen)
|
€ 381.840 | € -13.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | 3 | C | € 399.500 | € 5.473 |
| Hondiusstraat 10 Middelland | 74 | 3 | A | € 415.000 | € 5.608 |
| Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk | 72 | 3 | A | € 415.000 | € 5.764 |
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | 3 | C | € 425.000 | € 5.667 |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | 3 | C | € 399.500 | € 5.790 |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Zevenkampse Ring 378 Zevenkamp | 79 | 3 | A | € 375.000 | € 4.747 |
| Nieuwe Binnenweg 286 Middelland | 68 | 3 | C | € 369.500 | € 5.434 |
| Staalstraat 43 Katendrecht | 67 | 3 | B | € 395.000 | € 5.896 |
| Noorderhavenkade 31 Blijdorp | 75 | 2 | D | € 395.000 | € 5.267 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |
| Mathenesserlaan 374 Nieuwe Westen | 72 | 2 | A | € 400.000 | € 5.556 |