Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Metropool Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 261 apartments in Amsterdam met 62–117 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 73e percentiel (+12.2% t.o.v. mediaan van € 7.871/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 12739 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 875.000 deze listing -9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EC01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School De Spaarndammerhout — 0.2 km · 9 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Ukkie Puk — 0.6 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.33 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Nieuwe Houthaven — 0.15 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | U-clinic — 0.97 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 3.05 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Isolatorweg — 2.02 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Vessel — 0.11 km · 26 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.795 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 166.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.080 per jaar (~€ 90/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.885 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~810 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~180 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Dubbel benedenhuis (appartement) |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 341 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | D | € 750.000 |
+€ 41.400
5 stap(pen)
|
€ 791.400 | € -3.600 | |
| Haringbuisdijk 269 Water | 93 | A+++ | € 799.000 | +€ 0 | € 799.000 | +€ 4.000 | |
| Langestraat 42 Langestraat e.o. | 87 | G | € 750.000 |
+€ 50.460
8 stap(pen)
|
€ 800.460 | +€ 5.460 | |
| Krammerstraat 1 Wielingenbuurt | 93 | C | € 750.000 |
+€ 35.340
4 stap(pen)
|
€ 785.340 | € -9.660 | |
| Valeriusstraat 36 Cornelis Schuytbuurt | 81 | C | € 775.000 |
+€ 30.780
4 stap(pen)
|
€ 805.780 | +€ 10.780 | |
| Plantage Kerklaan 183 Plantage | 84 | C | € 775.000 |
+€ 31.920
4 stap(pen)
|
€ 806.920 | +€ 11.920 | |
| Churchill-laan 197 Wielingenbuurt | 90 | C | € 775.000 |
+€ 34.200
4 stap(pen)
|
€ 809.200 | +€ 14.200 | |
| Van Oldenbarneveldtstraat 52 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 93 | A | € 795.000 |
+€ 16.740
2 stap(pen)
|
€ 811.740 | +€ 16.740 | |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | B | € 750.000 |
+€ 24.650
3 stap(pen)
|
€ 774.650 | € -20.350 | |
| Van Hallstraat 17 Westerstaatsman | 92 | C | € 785.000 |
+€ 34.960
4 stap(pen)
|
€ 819.960 | +€ 24.960 | |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | C | € 785.000 |
+€ 37.240
4 stap(pen)
|
€ 822.240 | +€ 27.240 | |
| Bos en Lommerweg 315 Erasmusparkbuurt-West | 89 | A | € 750.000 |
+€ 16.020
2 stap(pen)
|
€ 766.020 | € -28.980 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Churchill-laan 197 Wielingenbuurt | 90 | 4 | C | € 775.000 | € 8.611 |
| Van Hallstraat 17 Westerstaatsman | 92 | 4 | C | € 785.000 | € 8.533 |
| Bos en Lommerweg 315 Erasmusparkbuurt-West | 89 | 4 | A | € 750.000 | € 8.427 |
| Olympiaplein 156 Van Tuyllbuurt | 93 | 4 | D | € 795.000 | € 8.548 |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | 4 | D | € 750.000 | € 8.152 |
| Plantage Muidergracht 141 Plantage | 92 | 4 | D | € 845.000 | € 9.185 |
| Krammerstraat 1 Wielingenbuurt | 93 | 4 | C | € 750.000 | € 8.065 |
| Langestraat 42 Langestraat e.o. | 87 | 4 | G | € 750.000 | € 8.621 |
| Tichelstraat 55 Anjeliersbuurt-Noord | 90 | 4 | B | € 875.000 | € 9.722 |
| Staringplein 5 Cremerbuurt-West | 92 | 4 | C | € 875.000 | € 9.511 |
| Haarlemmerdijk 139 Haarlemmerbuurt-West | 90 | 4 | A | € 895.000 | € 9.944 |
| Hoofdweg 815 Robert Scottbuurt-West | 93 | 4 | A+ | € 699.000 | € 7.516 |