Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 127 m² |
| Perceel | 267 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hooghiemster Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 49 houses in Leeuwarden met 88–165 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 61e percentiel (+5.7% t.o.v. mediaan van € 2.972/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leeuwarden
| Inwoners | 5.560 |
|---|---|
| Dichtheid | 1859 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 319.000 deze listing +25% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00808206
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sevenwolden Grou — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.56 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk — 0.57 km |
| OV-station | Grou-Jirnsum — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Route 32 Diner — 0.66 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 127 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.032 per jaar (~€ 169/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.074 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1651 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~508 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1977 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 511 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leeuwarden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | B | € 379.000 |
+€ 14.300
1 stap(pen)
|
€ 393.300 | € -5.700 | |
| Merelplein 7 Vogelwijk | 108 | B | € 375.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 386.880 | € -12.120 | |
| Hiddemastate 32 Camminghaburen-Zuid | 106 | B | € 375.000 |
+€ 11.660
1 stap(pen)
|
€ 386.660 | € -12.340 | |
| Jarigsmastins 15 Camminghaburen-Midden | 110 | C | € 399.000 |
+€ 22.000
2 stap(pen)
|
€ 421.000 | +€ 22.000 | |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | A++ | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -24.000 | |
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | A | € 370.000 | +€ 0 | € 370.000 | € -29.000 | |
| De Jol 7 Grou | 119 | C | € 345.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 368.800 | € -30.200 | |
| Midlumerstraat 18 Vossepark | 93 | C | € 349.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 367.600 | € -31.400 | |
| Barend van der Veenwei 40 Westeinde | 143 | B | € 425.000 |
+€ 15.730
1 stap(pen)
|
€ 440.730 | +€ 41.730 | |
| Skilwei 34 Stiens | 97 | E | € 325.000 |
+€ 32.010
4 stap(pen)
|
€ 357.010 | € -41.990 | |
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | B | € 339.500 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 353.140 | € -45.860 | |
| Achter de Hoven 125 Achter de Hoven | 142 | F | € 299.000 |
+€ 52.540
5 stap(pen)
|
€ 351.540 | € -47.460 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Goudenregenstraat 25 Oldegalileën | 130 | 5 | B | € 379.000 | € 2.915 |
| Schatzenburg 9 Camminghaburen-Midden | 119 | 5 | A++ | € 375.000 | € 3.151 |
| Taniaburg 84 Camminghaburen-Midden | 124 | 5 | B | € 339.500 | € 2.738 |
| Het Zool 20 Zuiderburen | 121 | 5 | A | € 469.000 | € 3.876 |
| Gerard Terborchstraat 18 Julianapark | 120 | 5 | B | € 325.000 | € 2.708 |
| Skrok 49 Bilgaard | 133 | 6 | A | € 370.000 | € 2.782 |
| Finsterbuorren 6 Buitengebied Jelsum | 124 | 4 | A+++ | € 349.500 | € 2.819 |
| Kingmastate 74 Camminghaburen-Noord | 137 | 5 | B | € 325.000 | € 2.372 |
| Barend van der Veenwei 40 Westeinde | 143 | 5 | B | € 425.000 | € 2.972 |
| Jarigsmastins 15 Camminghaburen-Midden | 110 | 5 | C | € 399.000 | € 3.627 |
| Skuorre 10 Techum | 112 | 5 | A | € 450.000 | € 4.018 |
| De Jol 7 Grou | 119 | 6 | C | € 345.000 | € 2.899 |