Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 101 m² |
| Perceel | 139 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brantjes Makelaars Wormerland (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Zaanstad met 70–131 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 31e percentiel (-8.0% t.o.v. mediaan van € 4.573/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 1.445 |
|---|---|
| Dichtheid | 3561 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 313.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04795133
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dynamica — 0.04 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.37 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Noorder Apotheek — 0.92 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Hamers — 0.96 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wormerveer — 1.17 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | La Cucina — 0.57 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 90.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.616 per jaar (~€ 135/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.164 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1313 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~404 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 417 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Kuil 34 Kalf Noord | 98 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Dromos 25 Parkrijk Noord | 85 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Boeroestraat 3 Wormerveer Zuid | 82 | A++ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € 0 | |
| Fresiastraat 2 Wormerveer West | 90 | D | € 400.000 |
+€ 24.300
3 stap(pen)
|
€ 424.300 | € -700 | |
| van Hogendorpstraat 3 Noorderhoofdbuurt | 83 | F | € 400.000 |
+€ 30.710
5 stap(pen)
|
€ 430.710 | +€ 5.710 | |
| Hoendiep 14 Kalf | 97 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -6.000 | |
| Terschellingstraat 8 Schilders- en Waddenbuurt | 84 | C | € 400.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 416.800 | € -8.200 | |
| Klipperstraat 33 Peldersveld West | 84 | C | € 400.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 416.800 | € -8.200 | |
| Ds. Jacobus Borstiusstraat 9 Rooswijk | 84 | C | € 417.500 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 434.300 | +€ 9.300 | |
| Boeroestraat 24 Wormerveer Zuid | 94 | D | € 385.000 |
+€ 25.380
3 stap(pen)
|
€ 410.380 | € -14.620 | |
| Boschstraat 23 Oud Zaandijk | 85 | D | € 419.500 |
+€ 22.950
3 stap(pen)
|
€ 442.450 | +€ 17.450 | |
| Ina Dammanstraat 14 Westerwatering Zuid | 94 | C | € 425.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 443.800 | +€ 18.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Kuil 34 Kalf Noord | 98 | 4 | A | € 425.000 | € 4.337 |
| Hoendiep 14 Kalf | 97 | 4 | A | € 419.000 | € 4.320 |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | 4 | D | € 450.000 | € 4.639 |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | 4 | D | € 459.000 | € 4.832 |
| Jan Windhouwerstraat 32 Rosmolenbuurt West | 99 | 4 | A+++ | € 495.000 | € 5.000 |
| Jan Windhouwerstraat 34 Rosmolenbuurt West | 98 | 4 | A+++ | € 495.000 | € 5.051 |
| Dahliastraat 32 Oud Koog | 100 | 4 | B | € 499.000 | € 4.990 |
| Kalf 474 Kalf Noord | 111 | 4 | B | € 450.000 | € 4.054 |
| Dorpsstraat 252 Centrum | 93 | 4 | C | € 495.000 | € 5.323 |
| Riouwstraat 7 Wormerveer Zuid | 91 | 4 | C | € 375.000 | € 4.121 |
| Riouwstraat 90 Wormerveer Zuid | 93 | 4 | B | € 499.000 | € 5.366 |
| Ina Dammanstraat 14 Westerwatering Zuid | 94 | 5 | C | € 425.000 | € 4.521 |