house · resale
Marga Klompésingel 102
2135JB Hoofddorp · Hoofddorp Toolenburg Oost · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 191 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Henk Burger Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 56 houses in Haarlemmermeer met 84–157 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-4.6% t.o.v. mediaan van € 4.721/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Marga Klompésingel
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Marga Klompésingel 58 | 117 | A | € 550.000 | € 4.701 |
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 8.000 |
|---|---|
| Dichtheid | 7586 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940114
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Octopus — 0.18 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.61 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Toolenburg — 0.52 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk SELA — 1.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 3.19 km |
| OV-station | Hoofddorp — 2.12 km |
| Restaurant | Lucky City — 0.54 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 116.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.763 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 423 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | +€ 1.800 | |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 4.000 | |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Marga Klompésingel 58 Hoofddorp Toolenburg Oost | 117 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| C.J. Kieviethof 14 Hoofddorp Centrum West | 104 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | C | € 515.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 538.800 | € -6.200 | |
| Hardersbos 50 Hoofddorp Overbos Zuid | 115 | B | € 525.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 537.650 | € -7.350 | |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 519.000 |
+€ 16.895
2 stap(pen)
|
€ 535.895 | € -9.105 | |
| Lindholm 255 Hoofddorp Bornholm Oost | 119 | C | € 510.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 533.800 | € -11.200 | |
| Bredholm 16 Hoofddorp Bornholm West | 136 | A | € 559.000 | +€ 0 | € 559.000 | +€ 14.000 | |
| Maria Tesselschadelaan 81 Hoofddorp Toolenburg Oost | 120 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | 5 | A | € 549.000 | € 4.575 |
| Begoniastraat 16 Badhoevedorp Noordwest | 119 | 5 | C | € 550.000 | € 4.622 |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | 5 | A | € 550.000 | € 4.622 |
| Maria Tesselschadelaan 81 Hoofddorp Toolenburg Oost | 120 | 5 | A | € 525.000 | € 4.375 |
| Graan voor Visch 18044 Hoofddorp Graan voor Visch | 119 | 5 | A | € 525.000 | € 4.412 |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | 5 | C | € 515.000 | € 4.328 |
| Clingenburg 13 Hoofddorp Toolenburg West | 121 | 5 | B | € 585.000 | € 4.835 |
| Siciliano 60 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 124 | 5 | A+ | € 600.000 | € 4.839 |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | 5 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Jane Addamsstraat 9 Hoofddorp Pax West | 130 | 5 | B | € 595.000 | € 4.577 |
| Oranjestraat 9 Hoofddorp Centrum Noord | 129 | 5 | B | € 609.000 | € 4.721 |
| Dahliastraat 28 Badhoevedorp Noordwest | 121 | 5 | B | € 650.000 | € 5.372 |