apartment · resale
Schipluidenlaan 204
1062HE Amsterdam · Schipluidenbuurt · wijk Westlandgracht · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Visch & van Zeggelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 180 apartments in Amsterdam met 84–157 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-10.8% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Schipluidenlaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Schipluidenlaan 82 | 55 | A+ | € 485.000 | € 8.818 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.805 |
|---|---|
| Dichtheid | 15961 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 364.000 deze listing +134% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 95% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FP01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kentalis Signis — 0.32 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR — 0.12 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Delflandplein — 0.74 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schinkelkade — 1.1 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.12 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Lelylaan — 0.31 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Origami — 0.04 km · 27 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.058 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 182.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.219 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 416 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.H. Hisgenpad 1022 Elzenhagen-Zuid | 126 | A+++ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € 0 | |
| De Lierhof 24 Delflandpleinbuurt-Oost | 118 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € 0 | |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | C | € 835.000 |
+€ 21.200
2 stap(pen)
|
€ 856.200 | +€ 6.200 | |
| Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West | 102 | D | € 835.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 862.540 | +€ 12.540 | |
| Eef Kamerbeekstraat 294 Sportheldenbuurt | 127 | A+ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 25.000 | |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | A+++ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 25.000 | |
| Derde Looiersdwarsstraat 32 Elandsgrachtbuurt | 114 | A | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 25.000 | |
| Zuid-Hollandstraat 94 Buitenveldert-Zuid-Midden | 127 | C | € 850.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 875.400 | +€ 25.400 | |
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | C | € 800.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 821.600 | € -28.400 | |
| Palmstraat 24 Driehoekbuurt | 109 | B | € 869.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 880.990 | +€ 30.990 | |
| Haparandaweg 752 Houthavens-West | 102 | A+ | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 45.000 | |
| Elckerlijcstraat 35 Erasmusparkbuurt-West | 120 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| J.H. Hisgenpad 1022 Elzenhagen-Zuid | 126 | 4 | A+++ | € 850.000 | € 6.746 |
| Eef Kamerbeekstraat 294 Sportheldenbuurt | 127 | 4 | A+ | € 875.000 | € 6.890 |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | 4 | C | € 935.000 | € 8.130 |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | 4 | C | € 965.000 | € 8.178 |
| Esplanade de Meer 130 Park de Meer | 129 | 4 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Jan Tooropstraat 527 Overtoomse Veld-Noord | 123 | 4 | A | € 725.000 | € 5.894 |
| Eerste Atjehstraat 116 Timorpleinbuurt-Zuid | 114 | 4 | A | € 950.000 | € 8.333 |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | 4 | B | € 995.000 | € 8.504 |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | 4 | A+++ | € 875.000 | € 7.955 |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | 4 | C | € 750.000 | € 6.696 |
| De Lierhof 24 Delflandpleinbuurt-Oost | 118 | 3 | A | € 850.000 | € 7.203 |
| Elckerlijcstraat 35 Erasmusparkbuurt-West | 120 | 5 | A | € 800.000 | € 6.667 |