apartment · resale
Europalaan 752
1362JV Almere · Europakwartier Oost (brt) · wijk Europakwartier Oost · Almere
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 100 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schenkers Makelaardij & Taxaties (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 36 apartments in Almere met 70–130 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+13.5% t.o.v. mediaan van € 4.360/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 2.275 |
|---|---|
| Dichtheid | 7546 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 428.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00346001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Droomspiegel — 0.18 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.54 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.3 km |
| Huisartsenpraktijk | Medi-Mere — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Almere Poort — 0.45 km |
| Restaurant | Hikari — 0.14 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 100 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.200 per jaar (~€ 100/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.463 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~900 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~200 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 395 m³ |
| Tuin | Achtertuin en zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slowakijeplaats 20 Europakwartier W.-Noord | 93 | A+ | € 495.000 |
+€ 9.300
1 stap(pen)
|
€ 504.300 | +€ 9.300 | |
| Isla Margaritastraat 87 Eilandenbuurt Oost | 112 | A | € 485.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 505.160 | +€ 10.160 | |
| Thorstraat 9 Homeruskwartier Zuid | 99 | A | € 495.000 |
+€ 17.820
2 stap(pen)
|
€ 512.820 | +€ 17.820 | |
| Boelijn 175 Noorderplassen W.-Oost | 112 | A | € 495.000 |
+€ 20.160
2 stap(pen)
|
€ 515.160 | +€ 20.160 | |
| Denemarkenstraat 14 Europakwartier W.-Noord | 102 | A | € 455.000 |
+€ 18.360
2 stap(pen)
|
€ 473.360 | € -21.640 | |
| Agamemnonsingel 12 Homeruskwartier Midden | 86 | A | € 450.000 |
+€ 15.480
2 stap(pen)
|
€ 465.480 | € -29.520 | |
| Jesse Owenspad 52 Olympiakwartier West (brt) | 88 | A++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Jacques Lebrunstraat 4 Olympiakwartier West (brt) | 95 | A+ | € 450.000 |
+€ 9.500
1 stap(pen)
|
€ 459.500 | € -35.500 | |
| Charlotte van Pallandtlaan 20 Tussen de Vaarten Z.- Noordwest | 116 | A+ | € 415.000 |
+€ 11.600
1 stap(pen)
|
€ 426.600 | € -68.400 | |
| Moldaviëstraat 24 Europakwartier Oost (brt) | 76 | A+ | € 419.000 |
+€ 7.600
1 stap(pen)
|
€ 426.600 | € -68.400 | |
| Havenzicht 39 Centrum Haven Zuid | 99 | A | € 400.000 |
+€ 17.820
2 stap(pen)
|
€ 417.820 | € -77.180 | |
| Fellinilaan 262 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 95 | A | € 400.000 |
+€ 17.100
2 stap(pen)
|
€ 417.100 | € -77.900 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Slowakijeplaats 20 Europakwartier W.-Noord | 93 | 4 | A+ | € 495.000 | € 5.323 |
| Thorstraat 9 Homeruskwartier Zuid | 99 | 3 | A | € 495.000 | € 5.000 |
| Denemarkenstraat 14 Europakwartier W.-Noord | 102 | 3 | A | € 455.000 | € 4.461 |
| Boelijn 175 Noorderplassen W.-Oost | 112 | 4 | A | € 495.000 | € 4.420 |
| Jacques Lebrunstraat 4 Olympiakwartier West (brt) | 95 | 3 | A+ | € 450.000 | € 4.737 |
| Renoirstraat 58 Tussen de Vaarten Z.- Zuidwest | 95 | 4 | A+ | € 370.000 | € 3.895 |
| Havenzicht 39 Centrum Haven Zuid | 99 | 3 | A | € 400.000 | € 4.040 |
| Schoutstraat 13 Centrum Stad West | 99 | 3 | A | € 399.000 | € 4.030 |
| Fellinilaan 262 Filmwijk Zuid-noord van Walt Disneyplts. | 95 | 3 | A | € 400.000 | € 4.211 |
| Isla Margaritastraat 87 Eilandenbuurt Oost | 112 | 3 | A | € 485.000 | € 4.330 |
| Jesse Owenspad 52 Olympiakwartier West (brt) | 88 | 3 | A++ | € 525.000 | € 5.966 |
| Messiaenplantsoen 31 Muziekwijk Z.-West | 93 | 3 | A | € 369.500 | € 3.973 |