Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Perceel | 181 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Veenstra Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Heerenveen met 79–146 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-16.2% t.o.v. mediaan van € 3.641/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Heerenveen
| Inwoners | 7.345 |
|---|---|
| Dichtheid | 4629 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 260.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00740104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OJS De Ynlaet — 0.23 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Einekoer — 0.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Poiesz — 0.3 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Kring-apotheek Haskerburg — 0.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.16 km |
| Ziekenhuis | Frisius Medisch Centrum Heerenveen — 1.75 km |
| OV-station | Busstation — 1.07 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Cafetaria De Greiden — 0.28 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.647 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 73.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.260 per jaar (~€ 188/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.835 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1921 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~678 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 452 per jaar en 452 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1975 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 421 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Heerenveen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zonnebloemstraat 10 Noord | 88 | D | € 325.000 |
+€ 14.080
2 stap(pen)
|
€ 339.080 | € -5.920 | |
| Rozenstraat 2 Noord | 92 | G | € 335.000 |
+€ 26.680
5 stap(pen)
|
€ 361.680 | +€ 16.680 | |
| Sitadel 22 Akkrum | 111 | C | € 375.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 384.990 | +€ 39.990 | |
| Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers | 115 | C | € 375.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 385.350 | +€ 40.350 | |
| Marktweg 67 Oudeschoot | 97 | E | € 365.000 |
+€ 21.340
3 stap(pen)
|
€ 386.340 | +€ 41.340 | |
| Ratelaar 34 De Greiden | 137 | C | € 375.000 |
+€ 12.330
1 stap(pen)
|
€ 387.330 | +€ 42.330 | |
| van Lidtstraat 43 Midden | 112 | B | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 50.000 | |
| het Meer 127 Het meer | 105 | C | € 395.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 404.450 | +€ 59.450 | |
| Dorpsstraat 12 Haskerdijken | 107 | C | € 395.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 404.630 | +€ 59.630 | |
| Bessemerstraat 9 Oudeschoot | 108 | C | € 269.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 278.720 | € -66.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester Falkenaweg 193 De Akkers | 115 | 5 | C | € 375.000 | € 3.261 |
| van Lidtstraat 43 Midden | 112 | 5 | B | € 395.000 | € 3.527 |
| Sitadel 22 Akkrum | 111 | 4 | C | € 375.000 | € 3.378 |
| Bessemerstraat 9 Oudeschoot | 108 | 5 | C | € 269.000 | € 2.491 |
| Dorpsstraat 12 Haskerdijken | 107 | 4 | C | € 395.000 | € 3.692 |
| het Meer 127 Het meer | 105 | 4 | C | € 395.000 | € 3.762 |
| Marktweg 67 Oudeschoot | 97 | 5 | E | € 365.000 | € 3.763 |
| Rozenstraat 2 Noord | 92 | 5 | G | € 335.000 | € 3.641 |
| Ratelaar 34 De Greiden | 137 | 5 | C | € 375.000 | € 2.737 |
| Schoterlandseweg 87 Hoornsterzwaag | 113 | 5 | C | € 499.500 | € 4.420 |
| de Bakker 1 Nieuwehorne | 121 | 4 | C | € 489.000 | € 4.041 |
| Zonnebloemstraat 10 Noord | 88 | 4 | D | € 325.000 | € 3.693 |