Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 123 m² |
| Perceel | 665 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Peter's Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Noordenveld met 86–159 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+11.4% t.o.v. mediaan van € 3.831/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Noordenveld
| Inwoners | 7.320 |
|---|---|
| Dichtheid | 2198 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 338.000 deze listing +55% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 41% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU16990000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijke basisschool De rank — 0.79 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.26 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Rôner Apotheek — 0.32 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk D.J. van den Berg — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bella Sardegna — 0.36 km · 15 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 114.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 123 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.075 per jaar (~€ 256/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.762 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2706 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1107 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.107 per jaar en 1107 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1981 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 462 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Noordenveld
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Husingslag 14 Nieuw-Roden | 126 | A++++ | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | € -10.000 | |
| Meester Schaapstraat 9 Roden | 134 | E | € 495.000 |
+€ 17.420
2 stap(pen)
|
€ 512.420 | € -12.580 | |
| Groningerweg 12 Peize | 125 | E | € 525.000 |
+€ 16.250
2 stap(pen)
|
€ 541.250 | +€ 16.250 | |
| Natuurschoonweg 7 Nietap | 115 | D | € 499.000 |
+€ 8.050
1 stap(pen)
|
€ 507.050 | € -17.950 | |
| Slangenborg 11 Roden West | 156 | B | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -36.000 | |
| Schans Portugal 10 Een | 135 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -50.000 | |
| Rietveld 24 Nieuw-Roden | 127 | A++ | € 459.000 | +€ 0 | € 459.000 | € -66.000 | |
| Asserstraat 21 Norg | 126 | B | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 70.000 | |
| Bakkerstraat 36 Roden | 120 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -100.000 | |
| T. Zondagstraat 2 Roden | 100 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rietveld 24 Nieuw-Roden | 127 | 5 | A++ | € 459.000 | € 3.614 |
| Bakkerstraat 36 Roden | 120 | 5 | B | € 425.000 | € 3.542 |
| Groningerweg 12 Peize | 125 | 6 | E | € 525.000 | € 4.200 |
| Husingslag 14 Nieuw-Roden | 126 | 4 | A++++ | € 515.000 | € 4.087 |
| Schans Portugal 10 Een | 135 | 5 | B | € 475.000 | € 3.519 |
| Natuurschoonweg 7 Nietap | 115 | 4 | D | € 499.000 | € 4.339 |
| Asserstraat 21 Norg | 126 | 4 | B | € 595.000 | € 4.722 |
| Meester Schaapstraat 9 Roden | 134 | 6 | E | € 495.000 | € 3.694 |
| Bakkerstraat 15 Roden | 113 | 5 | D | € 385.000 | € 3.407 |
| Middelven 10 Roden West | 116 | 5 | A | € 325.000 | € 2.802 |
| T. Zondagstraat 2 Roden | 100 | 4 | B | € 425.000 | € 4.250 |
| Zwaluwstraat 10 Norg | 113 | 5 | C | € 289.000 | € 2.558 |