house · resale
Bronsbergen 25
7207AD Zutphen · Stokebrand, Bagijnenland en Bronsbergen · wijk Wijk 03 Zuidwijken · Zutphen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Perceel | 541 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hemeltjen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Zutphen met 62–117 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-0.5% t.o.v. mediaan van € 4.186/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zutphen
| Inwoners | 2.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 983 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 288.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03010303
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Achtsprong — 0.57 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.66 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Vermeer-Witteveen — 0.59 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Zutphen — 1.11 km |
| OV-station | Station — 2.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 't Zusje — 0.75 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.910 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gashaard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 335 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zutphen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanonsdijk 114 De Hoven | 75 | E | € 335.000 |
+€ 24.750
4 stap(pen)
|
€ 359.750 | € -15.250 | |
| De Waarden 363 Waarden en weerdslag | 107 | C | € 369.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 390.400 | +€ 15.400 | |
| van Hoornlaan 100 Ooyerhoek | 98 | B | € 380.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 390.780 | +€ 15.780 | |
| Landweg 21 Dorp Warnsveld | 86 | F | € 360.000 |
+€ 31.820
5 stap(pen)
|
€ 391.820 | +€ 16.820 | |
| J. P. Heijestraat 10 Warnsveldsewegkwartier-Zuid | 77 | E | € 325.000 |
+€ 25.410
4 stap(pen)
|
€ 350.410 | € -24.590 | |
| Paul Rodenkolaan 42 Ooyerhoek | 101 | C | € 400.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 420.200 | +€ 45.200 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Landweg 21 Dorp Warnsveld | 86 | 4 | F | € 360.000 | € 4.186 |
| van Hoornlaan 100 Ooyerhoek | 98 | 5 | B | € 380.000 | € 3.878 |
| J. P. Heijestraat 10 Warnsveldsewegkwartier-Zuid | 77 | 4 | E | € 325.000 | € 4.221 |
| Paul Rodenkolaan 42 Ooyerhoek | 101 | 5 | C | € 400.000 | € 3.960 |
| Kanonsdijk 114 De Hoven | 75 | 5 | E | € 335.000 | € 4.467 |
| De Waarden 363 Waarden en weerdslag | 107 | 5 | C | € 369.000 | € 3.449 |
| Hofweg 14 Dorp Warnsveld | 105 | 5 | E | € 495.000 | € 4.714 |