house · resale
Calslager Bancken 7
1433NC Kudelstaart · Kudelstaart · wijk Wijk 01 Kudelstraat en Kalslagen · Aalsmeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 151 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Westwijk Makelaars (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 14 houses in Aalsmeer met 72–133 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-3.9% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Aalsmeer
| Inwoners | 9.305 |
|---|---|
| Dichtheid | 2140 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 497.000 deze listing 0% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 34% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03580100
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | KC De Ruimte — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km |
| Apotheek | Apotheek Groen — 0.19 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kudelstaart — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Polikliniek — 3.91 km |
| Restaurant | Brasserie Café Oevers — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.060 per jaar (~€ 172/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.535 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1751 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~618 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 412 per jaar en 412 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag (2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 360 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Aalsmeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daltonstraat 6 Kudelstaart | 109 | A | € 498.000 | +€ 0 | € 498.000 | +€ 3.000 | |
| Anne Frankstraat 14 Kudelstaart | 115 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 4.000 | |
| Zijlijnstraat 10 Kudelstaart | 116 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 54.000 | |
| P.F. von Sieboldlaan 26 Stommeer | 109 | C | € 545.000 |
+€ 9.810
1 stap(pen)
|
€ 554.810 | +€ 59.810 | |
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 70.000 | |
| Oosteinderweg 122 Bovenlanden | 98 | C | € 400.000 |
+€ 8.820
1 stap(pen)
|
€ 408.820 | € -86.180 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Daltonstraat 6 Kudelstaart | 109 | 5 | A | € 498.000 | € 4.569 |
| P.F. von Sieboldlaan 26 Stommeer | 109 | 5 | C | € 545.000 | € 5.000 |
| Sportlaan 32 Stommeer | 106 | 5 | D | € 589.000 | € 5.557 |
| Anne Frankstraat 14 Kudelstaart | 115 | 5 | A | € 499.000 | € 4.339 |
| Zijlijnstraat 10 Kudelstaart | 116 | 5 | A | € 549.000 | € 4.733 |
| Oosteinderweg 122 Bovenlanden | 98 | 4 | C | € 400.000 | € 4.082 |
| Jupiterstraat 17 Hornmeer | 117 | 5 | A | € 565.000 | € 4.829 |
| Saturnusstraat 16 Hornmeer | 117 | 6 | A+ | € 595.000 | € 5.085 |
| Kastanjelaan 7 Stommeer | 89 | 4 | C | € 635.000 | € 7.135 |
| Korfstraat 7 Kudelstaart | 121 | 4 | A | € 595.000 | € 4.917 |
| Koolwitjestraat 8 Oosteinde | 129 | 6 | A+ | € 675.000 | € 5.233 |