Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 230 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HRS Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Den Bosch met 99–184 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 74e percentiel (+13.5% t.o.v. mediaan van € 4.437/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.520 |
|---|---|
| Dichtheid | 1560 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 493.000 deze listing +45% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 9% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Schooltuin Antonius Abt — 0.31 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Mulder — 0.77 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.87 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.414 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 146.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.420 per jaar (~€ 118/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.532 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~994 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~142 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 505 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aalscholverlaan 32 Kom Engelen | 142 | B | € 650.000 |
+€ 58.220
4 stap(pen)
|
€ 708.220 | € -6.780 | |
| Slotsestraat 20 Kom Empel | 145 | C | € 650.000 |
+€ 72.500
5 stap(pen)
|
€ 722.500 | +€ 7.500 | |
| Symon Pelgromstraat 5 De Vliert | 103 | C | € 675.000 |
+€ 51.500
5 stap(pen)
|
€ 726.500 | +€ 11.500 | |
| Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek | 143 | E | € 595.000 |
+€ 90.090
7 stap(pen)
|
€ 685.090 | € -29.910 | |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | C | € 670.000 |
+€ 75.500
5 stap(pen)
|
€ 745.500 | +€ 30.500 | |
| Atalantaweg 15 Broekland | 140 | A | € 719.000 |
+€ 42.000
3 stap(pen)
|
€ 761.000 | +€ 46.000 | |
| Parcivalring 90 De Haverleij | 180 | A+ | € 615.000 |
+€ 39.600
2 stap(pen)
|
€ 654.600 | € -60.400 | |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | A | € 585.000 |
+€ 42.300
3 stap(pen)
|
€ 627.300 | € -87.700 | |
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | C | € 550.000 |
+€ 55.500
5 stap(pen)
|
€ 605.500 | € -109.500 | |
| Sonniusstraat 34 De Vliert | 122 | E | € 760.000 |
+€ 76.860
7 stap(pen)
|
€ 836.860 | +€ 121.860 | |
| De Groote Rede 92 De Watertuinen | 161 | A+ | € 555.000 |
+€ 35.420
2 stap(pen)
|
€ 590.420 | € -124.580 | |
| Orthenseweg 85 De Vliert | 131 | C | € 775.000 |
+€ 65.500
5 stap(pen)
|
€ 840.500 | +€ 125.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek | 143 | 6 | E | € 595.000 | € 4.161 |
| Orthenseweg 85 De Vliert | 131 | 6 | C | € 775.000 | € 5.916 |
| Atalantaweg 15 Broekland | 140 | 5 | A | € 719.000 | € 5.136 |
| Aalscholverlaan 32 Kom Engelen | 142 | 5 | B | € 650.000 | € 4.577 |
| Slotsestraat 20 Kom Empel | 145 | 5 | C | € 650.000 | € 4.483 |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | 5 | C | € 670.000 | € 4.437 |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | 5 | A | € 585.000 | € 4.149 |
| Sonniusstraat 34 De Vliert | 122 | 6 | E | € 760.000 | € 6.230 |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | 6 | A+ | € 510.000 | € 3.835 |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | 6 | C | € 495.000 | € 3.322 |
| Daliënwaerd 39 De Haverleij | 153 | 5 | A+ | € 550.000 | € 3.595 |
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | 6 | A | € 475.000 | € 3.545 |