databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

St.-Ludgerusstraat 375

3553CX Utrecht · Elinkwijk en omgeving · wijk Wijk 02 Noordwest · Utrecht

€ 545.000
€ 5.396 / m²
101 5kamers B
Foto 1 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 2 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 3 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 4 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 5 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 6 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 7 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 8 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 9 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 10 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 11 van St.-Ludgerusstraat 375 Foto 12 van St.-Ludgerusstraat 375

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.101 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelB
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Ingrid van Eck Makelaardij (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 47 apartments in Utrecht met 70–131 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-1.9% t.o.v. mediaan van € 5.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Utrecht

Inwoners4.340
Dichtheid13077 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.7
Gemiddelde WOZ (buurt) € 425.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt38%
Afstand basisschool0.4 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.4 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03440232 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.18 km · 27 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Peuteropvang de Cirkel — 0.43 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.42 km · 11 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Elinkwijk — 0.15 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Elinkwijk — 0.13 km · 8 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Van der Hoeven Kliniek — 1.9 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station Utrecht Zuilen — 0.86 km · 8 totaal binnen zoekradius
Restaurant Susu Poké — 0.09 km · 15 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.602 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 117.391 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 101 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.020 per jaar (~€ 168/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.770 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1717 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~606 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 404 per jaar en 404 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1933
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel en gehele vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelNefit (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud321 m³
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 12, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Pieter Nieuwlandstraat 23 Tuinwijk-Oost 91 C € 535.000 +€ 8.190
1 stap(pen)
  • C→B: € 8.190 (+ HR++ glas)
€ 543.190 € -1.810
Cremerstraat 352 Nieuw Engeland, Th. a. Kempisplantsoen en omgeving 78 C € 550.000 +€ 7.020
1 stap(pen)
  • C→B: € 7.020 (+ HR++ glas)
€ 557.020 +€ 12.020
Krugerstraat 70 Leidseweg en omgeving 86 C € 525.000 +€ 7.740
1 stap(pen)
  • C→B: € 7.740 (+ HR++ glas)
€ 532.740 € -12.260
Balijelaan 67 Dichterswijk 106 D € 550.000 +€ 16.960
2 stap(pen)
  • D→C: € 7.420 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.540 (+ HR++ glas)
€ 566.960 +€ 21.960
Agnes van Leeuwenberchstraat 16 Tuinwijk-West 93 A € 575.000 +€ 0 € 575.000 +€ 30.000
Gruttostraat 8 Watervogelbuurt 95 C € 585.000 +€ 8.550
1 stap(pen)
  • C→B: € 8.550 (+ HR++ glas)
€ 593.550 +€ 48.550
Walnootstraat 13 Ondiep 86 B € 495.000 +€ 0 € 495.000 € -50.000
Staalstraat 53 Wittevrouwen 106 C € 599.000 +€ 9.540
1 stap(pen)
  • C→B: € 9.540 (+ HR++ glas)
€ 608.540 +€ 63.540
Victor Hugoplantsoen 9 Halve Maan-Noord 83 C € 469.000 +€ 7.470
1 stap(pen)
  • C→B: € 7.470 (+ HR++ glas)
€ 476.470 € -68.530
Minahassastraat 3 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. 87 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 € -70.000
Westerdijk 18 Pijlsweerd-Zuid 91 A € 625.000 +€ 0 € 625.000 +€ 80.000
Croesestraat 84 Rivierenwijk 100 C € 619.000 +€ 9.000
1 stap(pen)
  • C→B: € 9.000 (+ HR++ glas)
€ 628.000 +€ 83.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Balijelaan 67 Dichterswijk 106 4 D € 550.000 € 5.189
Croesestraat 84 Rivierenwijk 100 4 C € 619.000 € 6.190
Gruttostraat 8 Watervogelbuurt 95 4 C € 585.000 € 6.158
Staalstraat 53 Wittevrouwen 106 4 C € 599.000 € 5.651
Agnes van Leeuwenberchstraat 16 Tuinwijk-West 93 6 A € 575.000 € 6.183
Pieter Nieuwlandstraat 23 Tuinwijk-Oost 91 4 C € 535.000 € 5.879
Krugerstraat 70 Leidseweg en omgeving 86 5 C € 525.000 € 6.105
Minahassastraat 3 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. 87 5 A € 475.000 € 5.460
Westerdijk 18 Pijlsweerd-Zuid 91 4 A € 625.000 € 6.868