Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Perceel | 327 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | InBeeld Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Nijmegen met 62–115 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+21.3% t.o.v. mediaan van € 4.956/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 4.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 2756 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 474.000 deze listing +13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680618
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool Brakkenstein — 0.19 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.94 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | De Bruin & De Bruin — 0.11 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Wilhelmina Brakkenstein — 0.33 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Brakkenstein — 0.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dialyse afd. Radboud UMC — 1.05 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Heyendaal — 1.46 km |
| Restaurant | De Drukkerij — 0.16 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.554 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 116.304 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.848 per jaar (~€ 237/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.791 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2492 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1068 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.424 per jaar en 1335 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1924 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Schilddak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Proline NxT HRC 24/CW4 (gas gestookt combiketel uit 2023, lease) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 409 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hatertseweg 608 Hatert | 115 | E | € 525.000 |
+€ 6.900
1 stap(pen)
|
€ 531.900 | € -3.100 | |
| Piet Heinstraat 67 Bottendaal | 95 | C | € 540.000 | +€ 0 | € 540.000 | +€ 5.000 | |
| St. Jacobslaan 558 Grootstal | 115 | E | € 549.000 |
+€ 6.900
1 stap(pen)
|
€ 555.900 | +€ 20.900 | |
| Nimrodstraat 91 Hazenkamp | 110 | B | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 30.000 | |
| Galiciëstraat 11 Lent | 114 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 30.000 | |
| Groenewoudseweg 318 Heijendaal | 111 | D | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 40.000 | |
| St. Jacobslaan 106 St. Anna | 107 | C | € 579.000 | +€ 0 | € 579.000 | +€ 44.000 | |
| Winkelsteegseweg 41 Hatert | 100 | F | € 469.000 |
+€ 10.000
2 stap(pen)
|
€ 479.000 | € -56.000 | |
| Hazenkampseweg 315 Hazenkamp | 108 | C | € 609.000 | +€ 0 | € 609.000 | +€ 74.000 | |
| Veldstraat 13 St. Anna | 112 | C | € 619.000 | +€ 0 | € 619.000 | +€ 84.000 | |
| Graafseweg 179 Wolfskuil | 80 | D | € 440.000 | +€ 0 | € 440.000 | € -95.000 | |
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -100.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Piet Heinstraat 67 Bottendaal | 95 | 5 | C | € 540.000 | € 5.684 |
| Graafseweg 179 Wolfskuil | 80 | 4 | D | € 440.000 | € 5.500 |
| Winkelsteegseweg 41 Hatert | 100 | 5 | F | € 469.000 | € 4.690 |
| Hillekensacker 1524 't Acker | 98 | 4 | C | € 359.000 | € 3.663 |
| Goeman Borgesiusstraat 6 Hatert | 79 | 4 | C | € 350.000 | € 4.430 |
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | 5 | A | € 435.000 | € 4.223 |
| Weezenhof 7105 Weezenhof | 79 | 3 | C | € 375.000 | € 4.747 |
| St. Jacobslaan 106 St. Anna | 107 | 5 | C | € 579.000 | € 5.411 |