house · resale
Jenneke E. Bijlhof 11
3466NW Waarder · Waarder Kern · wijk Waarder · Bodegraven-Reeuwijk
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 119 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Koning makelaars - ERA én NVM (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Bodegraven-Reeuwijk met 81–152 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-4.0% t.o.v. mediaan van € 4.361/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Bodegraven-Reeuwijk
| Inwoners | 1.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 2733 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 457.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 2.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19010702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Prins Willem-Alexanderschool — 0.31 km |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Hoogendoorn — 0.42 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.339 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.872 per jaar (~€ 156/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.495 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1521 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~468 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24 A (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 406 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Bodegraven-Reeuwijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hofstede 24 Heining en Dam | 98 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -5.000 | |
| Kennedysingel 48 Reeuwijk-Brug-Zuidwest | 104 | D | € 475.000 |
+€ 28.080
3 stap(pen)
|
€ 503.080 | +€ 13.080 | |
| Henegouwerhof 24 Broekvelden-Noord | 123 | B | € 460.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 473.530 | € -16.470 | |
| Grutto 49 Broekvelden-Zuid | 129 | B | € 450.000 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 464.190 | € -25.810 | |
| Goudplevier 17 Broekvelden-Zuidoost | 117 | B | € 450.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 462.870 | € -27.130 | |
| Zwanebloem 4 Broekvelden-Noord | 108 | C | € 440.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 461.600 | € -28.400 | |
| Populierenhof 38 Dronenwijk-Zuid | 114 | C | € 425.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 447.800 | € -42.200 | |
| Melde 21 Reeuwijk-Brug-Oost | 119 | C | € 519.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 542.800 | +€ 52.800 | |
| Karel Doormanstraat 46 Zeeheldenbuurt | 92 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | € -75.000 | |
| Leermos 8 Oude Tol | 122 | A | € 568.000 | +€ 0 | € 568.000 | +€ 78.000 | |
| Achter Nieuwstraat 13 Centrum-Zuid | 97 | B | € 385.000 |
+€ 10.670
1 stap(pen)
|
€ 395.670 | € -94.330 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Goudplevier 17 Broekvelden-Zuidoost | 117 | 5 | B | € 450.000 | € 3.846 |
| Populierenhof 38 Dronenwijk-Zuid | 114 | 5 | C | € 425.000 | € 3.728 |
| Leermos 8 Oude Tol | 122 | 5 | A | € 568.000 | € 4.656 |
| Melde 21 Reeuwijk-Brug-Oost | 119 | 4 | C | € 519.000 | € 4.361 |
| Grutto 49 Broekvelden-Zuid | 129 | 5 | B | € 450.000 | € 3.488 |
| Kennedysingel 48 Reeuwijk-Brug-Zuidwest | 104 | 5 | D | € 475.000 | € 4.567 |
| Henegouwerhof 24 Broekvelden-Noord | 123 | 6 | B | € 460.000 | € 3.740 |
| Zwanebloem 4 Broekvelden-Noord | 108 | 4 | C | € 440.000 | € 4.074 |
| Hofstede 24 Heining en Dam | 98 | 6 | A | € 485.000 | € 4.949 |
| Achter Nieuwstraat 13 Centrum-Zuid | 97 | 4 | B | € 385.000 | € 3.969 |
| Karel Doormanstraat 46 Zeeheldenbuurt | 92 | 5 | A | € 415.000 | € 4.511 |
| Tempeldijk 7 Tempel | 138 | 5 | C | € 1.220.000 | € 8.841 |