house · resale
C.J. Kieviethof 14
2131BL Hoofddorp · Hoofddorp Centrum West · wijk Hoofddorp · Haarlemmermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 104 m² |
| Perceel | 129 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Gratis Makelaar (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Haarlemmermeer met 72–135 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 75e percentiel (+11.1% t.o.v. mediaan van € 4.761/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlemmermeer
| Inwoners | 1.195 |
|---|---|
| Dichtheid | 3551 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 501.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03940101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Caleidoscoop — 0.74 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.8 km |
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.3 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Veen — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Buirs & Koch — 0.21 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Hoofddorp — 3.17 km |
| OV-station | Hoofddorp — 1.5 km |
| Restaurant | Joseph — 0.25 km · 38 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 104 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.664 per jaar (~€ 139/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.765 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1352 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~416 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1996 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 368 m³ |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlemmermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Wagnerlaan 32 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 119 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| Marga Klompésingel 58 Hoofddorp Toolenburg Oost | 117 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € 0 | |
| La Bohèmeplantsoen 9 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 120 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -1.000 | |
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | € -3.200 | |
| Newtonstraat 11 Badhoevedorp Noordwest | 102 | C | € 525.000 |
+€ 20.400
2 stap(pen)
|
€ 545.400 | € -4.600 | |
| Marga Klompésingel 102 Hoofddorp Toolenburg Oost | 121 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -5.000 | |
| Klinkenbergstraat 163 Zwaanshoek | 119 | C | € 515.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 538.800 | € -11.200 | |
| Hardersbos 50 Hoofddorp Overbos Zuid | 115 | B | € 525.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 537.650 | € -12.350 | |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | C | € 519.000 |
+€ 16.895
2 stap(pen)
|
€ 535.895 | € -14.105 | |
| Lindholm 255 Hoofddorp Bornholm Oost | 119 | C | € 510.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 533.800 | € -16.200 | |
| Mambo 53 Nieuw-Vennep Getsewoud Noord | 125 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | +€ 19.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stevinstraat 62 Badhoevedorp Noordwest | 103 | 5 | C | € 550.000 | € 5.340 |
| Hazenburglaan 40 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Breeburgsingel 2 Hoofddorp Toolenburg West | 109 | 5 | C | € 519.000 | € 4.761 |
| Söderblomstraat 27 Hoofddorp Pax West | 101 | 5 | B | € 495.000 | € 4.901 |
| Florence Nightingalestraat 8 Hoofddorp Pax Oost | 109 | 5 | C | € 500.000 | € 4.587 |
| Van den Berghlaan 547 Hoofddorp Centrum Oost | 110 | 5 | B | € 495.000 | € 4.500 |
| Scholtensbos 12 Hoofddorp Overbos Zuid | 112 | 5 | A | € 550.000 | € 4.911 |
| Heideveld 50 Nieuw-Vennep Getsewoud Zuid | 109 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.358 |
| Newtonstraat 11 Badhoevedorp Noordwest | 102 | 4 | C | € 525.000 | € 5.147 |
| Weerterbos 72 Hoofddorp Overbos Zuid | 107 | 4 | C | € 575.000 | € 5.374 |
| Schipholweg 853 Boesingheliede | 98 | 5 | D | € 450.000 | € 4.592 |
| Rosa Spierstraat 38 Hoofddorp Toolenburg Oost | 112 | 4 | B | € 495.000 | € 4.420 |