apartment · resale
Van Loostraat 146
2582XH Den Haag · Statenkwartier · wijk Wijk 09 Geuzen- en Statenkwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 81 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Korff de Gidts NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 56–105 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+31.3% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 10.310 |
|---|---|
| Dichtheid | 10188 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 714.000 deze listing -30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180907
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Maris College Statenkwartier — 0.15 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Eisenhowerlaan — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.14 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek van Greuningen — 0.04 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Storm de Grave — 1.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 2.55 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Kleine Staat — 0.02 km · 53 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 81 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.296 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.495 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1053 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1915 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 327 m³ |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | C | € 485.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 501.000 | +€ 1.000 | |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -1.000 | |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | D | € 469.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 490.870 | € -9.130 | |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | A | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -10.500 | |
| Perenstraat 82 Vruchtenbuurt | 75 | D | € 465.000 |
+€ 20.250
3 stap(pen)
|
€ 485.250 | € -14.750 | |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | B | € 475.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 485.010 | € -14.990 | |
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -25.000 | |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 70 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -25.000 | |
| Spuistraat 66 Voorhout | 72 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Zeesluisweg 82 Vissershaven | 84 | A | € 530.000 | +€ 0 | € 530.000 | +€ 30.000 | |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -31.000 | |
| Rijswijkse Landingslaan 154 Waterbuurt | 81 | B | € 450.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 458.910 | € -41.090 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | 4 | A | € 475.000 | € 5.938 |
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | 4 | D | € 469.000 | € 5.790 |
| Asterstraat 53 Bloemenbuurt-Oost | 79 | 4 | A | € 439.500 | € 5.563 |
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | 4 | C | € 425.000 | € 5.247 |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | 4 | C | € 425.000 | € 5.120 |
| Perenstraat 82 Vruchtenbuurt | 75 | 4 | D | € 465.000 | € 6.200 |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | 4 | C | € 415.000 | € 5.188 |
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | 4 | A | € 425.000 | € 4.942 |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | 3 | C | € 485.000 | € 6.062 |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | 3 | A | € 499.000 | € 5.940 |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | 3 | A | € 469.000 | € 5.937 |
| Deimanstraat 22 Noordpolderbuurt | 83 | 4 | A | € 395.000 | € 4.759 |