databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Ieplaan 81

2282CX Rijswijk (ZH) · Bomenbuurt · wijk Wijk 02 · Rijswijk

€ 400.000
€ 6.557 / m²
61 4kamers F
Foto 1 van Ieplaan 81 Foto 2 van Ieplaan 81 Foto 3 van Ieplaan 81 Foto 4 van Ieplaan 81 Foto 5 van Ieplaan 81 Foto 6 van Ieplaan 81 Foto 7 van Ieplaan 81 Foto 8 van Ieplaan 81 Foto 9 van Ieplaan 81 Foto 10 van Ieplaan 81 Foto 11 van Ieplaan 81 Foto 12 van Ieplaan 81

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.61 m²
Kamers4 (2 slaap)
EnergielabelF
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Van Oosterom & Verhagen Makelaars (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Buurt in cijfers — Rijswijk (ZH.)

Inwoners3.070
Dichtheid10057 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.0
Gemiddelde WOZ (buurt) € 375.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt38%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU06030222 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Prins Mauritsschool — 0.15 km · 18 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Up Willem van Rijswijckstraat 7a — 0.51 km · 10 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.3 km · 10 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek te Werve — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Forum Huisartsen — 1.33 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis (naamloos) — 3.19 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Rijswijk — 2.02 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant Aan Tafel bij Martine en Ewout — 0.28 km · 31 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.910 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 86.957 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 61 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.745 per jaar (~€ 229/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.139 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2440 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~1098 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 1.769 per jaar en 1647 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1927
BouwBestaande bouw
Soort objectBenedenwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketel2016
Energielabel (officieel)F
Inhoud229 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling4 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rijswijk

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label F te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Sir Winston Churchillln 835 Stervoorde 69 D € 345.000 +€ 0 € 345.000 € -55.000

Alle vergelijkbare woningen (3)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²