house · resale
Walvisbaai 26
2904BM Capelle aan den IJssel · Baaienbuurt · wijk Oostgaarde Zuid · Capelle aan den IJssel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 142 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Santen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Capelle aan den IJssel met 85–158 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 46e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.098/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Capelle aan den IJssel
| Inwoners | 1.375 |
|---|---|
| Dichtheid | 8021 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 333.000 deze listing +50% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05020448
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Horizon — 0.35 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.9 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq — 1.04 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Lupine — 3.0 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Terp — 1.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Beren — 0.16 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.952 per jaar (~€ 163/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.550 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1586 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~488 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 461 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Capelle aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2e Articuslaan 4 Fascinatio-west | 95 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt | 110 | A | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 15.000 | |
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | C | € 495.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 519.400 | +€ 19.400 | |
| Lippedal 12 Dalenbuurt | 128 | C | € 450.000 |
+€ 25.600
2 stap(pen)
|
€ 475.600 | € -24.400 | |
| Pascaltuin 23 Tuinenbuurt | 133 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Merelhoven 98 Merelbuurt | 142 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | B | € 545.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 559.080 | +€ 59.080 | |
| Ahrdal 10 Dalenbuurt | 144 | C | € 535.000 |
+€ 28.800
2 stap(pen)
|
€ 563.800 | +€ 63.800 | |
| Talingstraat 22 Kievitlaan | 140 | A+ | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | +€ 65.000 | |
| Feestdans 59 Dansenbuurt-noord | 106 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -75.000 | |
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | A++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 85.000 | |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 95.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Arica 120 Vuykterrein | 128 | 5 | B | € 545.000 | € 4.258 |
| Lippedal 12 Dalenbuurt | 128 | 5 | C | € 450.000 | € 3.516 |
| Grateastraat 21 Fascinatio-oost | 127 | 5 | A++ | € 585.000 | € 4.606 |
| Filosofentuin 36 Tuinenbuurt | 122 | 4 | C | € 495.000 | € 4.057 |
| Solislaan 75 Fascinatio-west | 116 | 5 | A | € 595.000 | € 5.129 |
| Pascaltuin 23 Tuinenbuurt | 133 | 4 | A | € 525.000 | € 3.947 |
| Ferdinand Huyckburg 28 Burgenbuurt | 110 | 4 | A | € 515.000 | € 4.682 |
| Feestdans 59 Dansenbuurt-noord | 106 | 6 | A | € 425.000 | € 4.009 |
| Ahrdal 10 Dalenbuurt | 144 | 5 | C | € 535.000 | € 3.715 |
| Talingstraat 22 Kievitlaan | 140 | 6 | A+ | € 565.000 | € 4.036 |
| Merelhoven 98 Merelbuurt | 142 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.697 |
| 2e Articuslaan 4 Fascinatio-west | 95 | 4 | A | € 500.000 | € 5.263 |