house · resale
Straatsburglaan 62
6137JB Sittard · Kemperkoul · wijk Wijk 02 Overhoven · Sittard-Geleen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 255 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kempen Oberdorf (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Sittard-Geleen met 82–153 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 73e percentiel (+10.7% t.o.v. mediaan van € 2.872/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Sittard-Geleen
| Inwoners | 5.840 |
|---|---|
| Dichtheid | 3760 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 317.000 deze listing +18% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 29% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18830205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | BS Talander — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.88 km |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Sittard Oost — 0.86 km |
| Ziekenhuis | Zuyderland — 4.47 km |
| OV-station | Sittard — 2.95 km |
| Restaurant | Restaurant O Portogues — 0.92 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 79.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.947 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1994 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 394 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Sittard-Geleen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Begijnenhofstraat 32 Sittard-Centrum | 133 | C | € 389.000 |
+€ 26.600
2 stap(pen)
|
€ 415.600 | +€ 40.600 | |
| Vriendenkringstraat 28 Limbricht | 135 | C | € 389.000 |
+€ 27.000
2 stap(pen)
|
€ 416.000 | +€ 41.000 | |
| Vouerweg 46 Overhoven | 121 | C | € 395.000 |
+€ 24.200
2 stap(pen)
|
€ 419.200 | +€ 44.200 | |
| Spoorstraat 44 Geleen-Centrum | 139 | F | € 275.000 |
+€ 51.430
5 stap(pen)
|
€ 326.430 | € -48.570 | |
| Van Ostadestraat 21 Kluis | 136 | E | € 380.000 |
+€ 44.880
4 stap(pen)
|
€ 424.880 | +€ 49.880 | |
| Boulevard 31 Grevenbicht | 130 | C | € 400.000 |
+€ 26.000
2 stap(pen)
|
€ 426.000 | +€ 51.000 | |
| Belgiëstraat 7 Geleen-Zuid | 105 | C | € 285.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 306.000 | € -69.000 | |
| Irenelaan 42 Kluis | 138 | F | € 395.000 |
+€ 51.060
5 stap(pen)
|
€ 446.060 | +€ 71.060 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vouerweg 46 Overhoven | 121 | 7 | C | € 395.000 | € 3.264 |
| Boulevard 31 Grevenbicht | 130 | 5 | C | € 400.000 | € 3.077 |
| Van Ostadestraat 21 Kluis | 136 | 6 | E | € 380.000 | € 2.794 |
| Begijnenhofstraat 32 Sittard-Centrum | 133 | 5 | C | € 389.000 | € 2.925 |
| Irenelaan 42 Kluis | 138 | 6 | F | € 395.000 | € 2.862 |
| Vriendenkringstraat 28 Limbricht | 135 | 5 | C | € 389.000 | € 2.881 |
| Belgiëstraat 7 Geleen-Zuid | 105 | 5 | C | € 285.000 | € 2.714 |
| Spoorstraat 44 Geleen-Centrum | 139 | 5 | F | € 275.000 | € 1.978 |
| Vespasianus 7 Hondsbroek | 141 | 5 | A | € 500.000 | € 3.546 |
| Schout Boutenstraat 22 Buchten | 148 | 5 | C | € 425.000 | € 2.872 |
| Gulicksestraat 71 Ophoven | 88 | 5 | unknown | € 249.000 | € 2.830 |