apartment · resale
Rijswijkse Landingslaan 444
2497TM Den Haag · Waterbuurt · wijk Wijk 42 Ypenburg · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 113 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Oosterom & Verhagen Ypenburg B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 111 apartments in Den Haag met 79–146 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-6.0% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Rijswijkse Landingslaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Rijswijkse Landingslaan 154 | 81 | B | € 450.000 | € 5.556 |
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 5662 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05184214
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Ypenburg — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf De Torteltuin / Buitenschoolse Opvang Krullevaar — 0.57 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.5 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ypenburg — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Zorgpunt Ypenburg — 0.39 km |
| Ziekenhuis | GGZ Delfland — 1.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag Ypenburg — 2.66 km |
| Restaurant | Kyoju — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.385 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 106.413 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 113 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.808 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.536 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1469 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~452 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 367 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hendrik van Noortstraat 29 Houtwijk | 113 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 500 | |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -4.500 | |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | B | € 495.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 505.450 | +€ 5.950 | |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | E | € 475.000 |
+€ 30.690
4 stap(pen)
|
€ 505.690 | +€ 6.190 | |
| Indigostraat 77 Heesterbuurt | 94 | A | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -10.000 | |
| Aronskelkweg 52 Bohemen en Meer en Bos | 114 | B | € 498.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 510.540 | +€ 11.040 | |
| Weimarstraat 143 Koningsplein e.o. | 132 | D | € 475.000 |
+€ 35.640
3 stap(pen)
|
€ 510.640 | +€ 11.140 | |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | B | € 475.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 485.010 | € -14.490 | |
| Edisonstraat 119 Valkenboskwartier | 127 | C | € 495.000 |
+€ 25.400
2 stap(pen)
|
€ 520.400 | +€ 20.900 | |
| Ohmstraat 27 Valkenboskwartier | 98 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -24.500 | |
| Loosduinseweg 669 Valkenboskwartier | 112 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.500 | |
| Laan van Meerdervoort 1482 Componistenbuurt | 115 | C | € 450.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 473.000 | € -26.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hendrik van Noortstraat 29 Houtwijk | 113 | 4 | A | € 500.000 | € 4.425 |
| Aronskelkweg 52 Bohemen en Meer en Bos | 114 | 4 | B | € 498.000 | € 4.368 |
| Loosduinseweg 669 Valkenboskwartier | 112 | 4 | A | € 525.000 | € 4.688 |
| Snelliusstraat 29 Sweelinckplein e.o. | 116 | 4 | E | € 550.000 | € 4.741 |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | 4 | C | € 445.000 | € 4.083 |
| Lijsterbesplein 16 Heesterbuurt | 110 | 4 | B | € 439.000 | € 3.991 |
| Gevers Deynootweg 1000 Belgisch Park | 112 | 4 | C | € 575.000 | € 5.134 |
| Arabislaan 7 Bohemen en Meer en Bos | 110 | 4 | C | € 595.000 | € 5.409 |
| Laan van Meerdervoort 1482 Componistenbuurt | 115 | 3 | C | € 450.000 | € 3.913 |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | 4 | E | € 425.000 | € 4.126 |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | 4 | D | € 425.000 | € 4.167 |
| Lupineweg 39 Bohemen en Meer en Bos | 112 | 5 | D | € 425.000 | € 3.795 |