Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 82 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Wiel Makelaardij & Taxaties (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 167 apartments in Rotterdam met 57–106 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-28.7% t.o.v. mediaan van € 4.945/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 29.715 |
|---|---|
| Dichtheid | 5187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 257.000 deze listing +12% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991289
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Veenoord — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV De Sprookjesboom — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk IJsselmonde — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Maasstad Ziekenhuis — 1.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Lombardijen — 1.37 km |
| Restaurant | Die Kaiser — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.380 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 60.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 82 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.312 per jaar (~€ 109/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.489 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1066 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~328 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas ( combiketel uit 2026, huur) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 258 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | E | € 259.500 |
+€ 22.770
4 stap(pen)
|
€ 282.270 | € -6.730 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 296.870 | +€ 7.870 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 25.600
6 stap(pen)
|
€ 300.600 | +€ 11.600 | |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | B | € 295.000 |
+€ 8.030
1 stap(pen)
|
€ 303.030 | +€ 14.030 | |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | B | € 295.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 304.130 | +€ 15.130 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 30.400
6 stap(pen)
|
€ 305.400 | +€ 16.400 | |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | A+ | € 307.500 | +€ 0 | € 307.500 | +€ 18.500 | |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | C | € 295.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 310.200 | +€ 21.200 | |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | C | € 300.000 |
+€ 11.315
2 stap(pen)
|
€ 311.315 | +€ 22.315 | |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | G | € 235.000 |
+€ 31.200
6 stap(pen)
|
€ 266.200 | € -22.800 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 23.310
5 stap(pen)
|
€ 318.310 | +€ 29.310 | |
| Quadenoord 108 Groot IJsselmonde | 68 | D | € 239.000 |
+€ 18.360
3 stap(pen)
|
€ 257.360 | € -31.640 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Narcissenstraat 67 Bloemhof | 88 | 2 | A | € 325.000 | € 3.693 |
| Taandersstraat 22 Spangen | 83 | 3 | B | € 295.000 | € 3.554 |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | 3 | D | € 275.000 | € 3.395 |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | 3 | E | € 325.000 | € 3.963 |
| Vredeman de Vriesstraat 84 Het Lage Land | 77 | 3 | E | € 300.000 | € 3.896 |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | 3 | C | € 295.000 | € 3.882 |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | 3 | G | € 275.000 | € 3.618 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 329.000 | € 3.826 |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | 3 | G | € 235.000 | € 3.013 |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | 3 | B | € 295.000 | € 4.041 |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | 3 | C | € 300.000 | € 4.110 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | 3 | A | € 349.000 | € 4.058 |