apartment · resale
Van Lumeystraat 66
2581XD Den Haag · Geuzenkwartier · wijk Wijk 09 Geuzen- en Statenkwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 120 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Koenders Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 96 apartments in Den Haag met 84–156 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+45.0% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 14054 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 417.000 deze listing +98% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180908
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Maris College Statenkwartier — 0.3 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Eisenhowerlaan — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.26 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek van Greuningen — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Storm de Grave — 1.29 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 2.75 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Poetri Ajoe — 0.04 km · 51 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.939 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 178.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 120 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.400 per jaar (~€ 200/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.139 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2040 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~720 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 480 per jaar en 480 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1913 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Beneden + bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, driedubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en HR-glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR-107 ketel (elektrisch combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 537 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | B | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € 0 | |
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | D | € 795.000 |
+€ 20.960
2 stap(pen)
|
€ 815.960 | € -9.040 | |
| Gevers Deynootweg 55 Scheveningen Badplaats | 150 | C | € 800.000 |
+€ 13.500
1 stap(pen)
|
€ 813.500 | € -11.500 | |
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | A | € 849.000 | +€ 0 | € 849.000 | +€ 24.000 | |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | C | € 775.000 |
+€ 10.080
1 stap(pen)
|
€ 785.080 | € -39.920 | |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -50.000 | |
| Aert van der Goesstraat 25 Statenkwartier | 148 | D | € 879.000 |
+€ 23.680
2 stap(pen)
|
€ 902.680 | +€ 77.680 | |
| Obrechtstraat 118 Sweelinckplein e.o. | 133 | C | € 895.000 |
+€ 11.970
1 stap(pen)
|
€ 906.970 | +€ 81.970 | |
| Obrechtstraat 173 Sweelinckplein e.o. | 155 | A | € 925.000 | +€ 0 | € 925.000 | +€ 100.000 | |
| Tollensstraat 101 Zeeheldenkwartier | 135 | A | € 945.000 | +€ 0 | € 945.000 | +€ 120.000 | |
| Bilderdijkstraat 67 Zeeheldenkwartier | 105 | C | € 669.000 |
+€ 9.450
1 stap(pen)
|
€ 678.450 | € -146.550 | |
| Copernicuslaan 108 Heesterbuurt | 151 | C | € 650.000 |
+€ 13.590
1 stap(pen)
|
€ 663.590 | € -161.410 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Neckstraat 36 Duinzigt | 131 | 5 | D | € 795.000 | € 6.069 |
| Plesmanweg 86 Westbroekpark | 121 | 4 | B | € 825.000 | € 6.818 |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 123 | 4 | A | € 775.000 | € 6.301 |
| Obrechtstraat 118 Sweelinckplein e.o. | 133 | 5 | C | € 895.000 | € 6.729 |
| Noordeinde 119 Voorhout | 112 | 4 | A | € 849.000 | € 7.580 |
| Johan van Oldenbarneveltlaan 29 Statenkwartier | 112 | 4 | C | € 775.000 | € 6.920 |
| Speenkruidstraat 42 Bohemen en Meer en Bos | 130 | 5 | C | € 649.000 | € 4.992 |
| Snelliusstraat 17 Sweelinckplein e.o. | 117 | 5 | E | € 600.000 | € 5.128 |
| Snelliusstraat 21 Sweelinckplein e.o. | 117 | 5 | A | € 600.000 | € 5.128 |
| Laan van Clingendael 142 Uilennest | 115 | 6 | C | € 645.000 | € 5.609 |
| Willem Beukelszoonstraat 24 Visserijbuurt | 127 | 5 | C | € 585.000 | € 4.606 |
| Maastrichtsestraat 71 Belgisch Park | 131 | 6 | C | € 650.000 | € 4.962 |