house · resale
Leibnizstraat 22
1064ZD Amsterdam · Confuciusbuurt · wijk Slotermeer-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 117 m² |
| Perceel | 112 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | KIJCK. makelaars Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 52 houses in Amsterdam met 81–152 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+7.3% t.o.v. mediaan van € 5.577/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.985 |
|---|---|
| Dichtheid | 12815 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 340.000 deze listing +106% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 86% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FC03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Pieter Jelles Troelstraschool — 0.35 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.55 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Koning — 0.87 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Slotermeer — 1.34 km |
| Ziekenhuis | OLVG West — 1.94 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.41 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Al Basha — 0.7 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 147.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 117 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.638 per jaar (~€ 136/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.478 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1287 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~351 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 424 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Banneplein 117 Banne-Zuidoost | 111 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € 0 | |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € 0 | |
| Dubbelink 5 Venserpolder-Oost | 134 | A++ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € 0 | |
| Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord | 123 | C | € 650.000 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 684.440 | € -15.560 | |
| Eurokade 22 De Aker-Oost | 144 | B | € 695.000 |
+€ 27.360
2 stap(pen)
|
€ 722.360 | +€ 22.360 | |
| A. Moenstraat 32 Elzenhagen-Noord | 130 | A | € 725.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 735.400 | +€ 35.400 | |
| Gijsbertje Louffhof 4 Leeuwenveld | 137 | A | € 725.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 735.960 | +€ 35.960 | |
| Meeuwenveld 15 Aetsveld-Zuid | 121 | A | € 650.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 659.680 | € -40.320 | |
| Nieuwe Osdorpergracht 273 Osdorpplein e.o. | 137 | A+ | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 50.000 | |
| Schaarbeekstraat 13 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 142 | A | € 755.000 |
+€ 11.360
1 stap(pen)
|
€ 766.360 | +€ 66.360 | |
| Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 125 | A | € 619.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 629.000 | € -71.000 | |
| Knokkestraat 44 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 149 | A | € 765.000 |
+€ 11.920
1 stap(pen)
|
€ 776.920 | +€ 76.920 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meeuwenveld 15 Aetsveld-Zuid | 121 | 6 | A | € 650.000 | € 5.372 |
| Banneplein 117 Banne-Zuidoost | 111 | 6 | A+ | € 700.000 | € 6.306 |
| Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 125 | 6 | A | € 619.000 | € 4.952 |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | 5 | A+ | € 700.000 | € 5.691 |
| A. Moenstraat 32 Elzenhagen-Noord | 130 | 6 | A | € 725.000 | € 5.577 |
| Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord | 123 | 5 | C | € 650.000 | € 5.285 |
| Neptunusstraat 55 Tuindorp Oostzaan-Oost | 114 | 5 | A | € 835.000 | € 7.325 |
| Dubbelink 5 Venserpolder-Oost | 134 | 6 | A++ | € 700.000 | € 5.224 |
| Stenen Beer 2 Twiske-West | 108 | 5 | A | € 598.000 | € 5.537 |
| Ravelijn 61 Aetsveld-Noord | 118 | 5 | C | € 550.000 | € 4.661 |
| Ethekwini 22 E-buurt | 125 | 5 | A+ | € 575.000 | € 4.600 |
| 2e Kekerstraat 29 K-buurt-Zuidwest | 129 | 5 | A | € 575.000 | € 4.457 |