apartment · resale
Waterspiegelplein 34
1051PB Amsterdam · GWL-terrein · wijk Centrale Markt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 98 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Smit & Heinen Makelaars en Taxateurs o/z (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 247 apartments in Amsterdam met 68–127 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 41e percentiel (-5.3% t.o.v. mediaan van € 7.812/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 19211 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 620.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EG02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vinseschool — 0.21 km · 24 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Eco-Logisch — 0.36 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medicijnman Apotheek Staatslieden — 0.54 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Haarlemmerpoort — 0.37 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 2.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Isolatorweg — 1.72 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Café-Restaurant Amsterdam — 0.1 km · 59 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 153.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 98 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.372 per jaar (~€ 114/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.575 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1078 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~294 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1997 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 325 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Valkenburgerstraat 136 Uilenburg | 92 | A | € 710.000 |
+€ 7.360
1 stap(pen)
|
€ 717.360 | € -7.640 | |
| De Lierhof 71 Delflandpleinbuurt-Oost | 100 | B | € 695.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 714.000 | € -11.000 | |
| Veeteeltstraat 23 Betondorp | 99 | C | € 685.000 |
+€ 27.720
3 stap(pen)
|
€ 712.720 | € -12.280 | |
| Bestevâerstraat 129 Landlust-Zuid | 93 | D | € 675.000 |
+€ 32.550
4 stap(pen)
|
€ 707.550 | € -17.450 | |
| Bogortuin 48 Java-eiland | 96 | A+ | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 25.000 | |
| Hoofdweg 815 Robert Scottbuurt-West | 93 | A+ | € 699.000 | +€ 0 | € 699.000 | € -26.000 | |
| Bos en Lommerweg 315 Erasmusparkbuurt-West | 89 | A | € 750.000 |
+€ 7.120
1 stap(pen)
|
€ 757.120 | +€ 32.120 | |
| Kattenburgerstraat 248 Kattenburg | 103 | A | € 750.000 |
+€ 8.240
1 stap(pen)
|
€ 758.240 | +€ 33.240 | |
| Westlandgracht 237 Aalsmeerwegbuurt-West | 87 | C | € 665.000 |
+€ 24.360
3 stap(pen)
|
€ 689.360 | € -35.640 | |
| Krammerstraat 1 Wielingenbuurt | 93 | C | € 750.000 |
+€ 26.040
3 stap(pen)
|
€ 776.040 | +€ 51.040 | |
| Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid | 102 | C | € 750.000 |
+€ 28.560
3 stap(pen)
|
€ 778.560 | +€ 53.560 | |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | D | € 750.000 |
+€ 32.200
4 stap(pen)
|
€ 782.200 | +€ 57.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Lierhof 71 Delflandpleinbuurt-Oost | 100 | 4 | B | € 695.000 | € 6.950 |
| Veeteeltstraat 23 Betondorp | 99 | 4 | C | € 685.000 | € 6.919 |
| Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost | 98 | 4 | C | € 785.000 | € 8.010 |
| Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid | 102 | 4 | C | € 750.000 | € 7.353 |
| Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. | 98 | 4 | C | € 795.000 | € 8.112 |
| Krammerstraat 1 Wielingenbuurt | 93 | 4 | C | € 750.000 | € 8.065 |
| Kattenburgerstraat 248 Kattenburg | 103 | 4 | A | € 750.000 | € 7.282 |
| Hoofdweg 815 Robert Scottbuurt-West | 93 | 4 | A+ | € 699.000 | € 7.516 |
| Rustenburgerdwarsstraat 2 Willibrordusbuurt | 102 | 4 | A | € 795.000 | € 7.794 |
| Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost | 92 | 4 | D | € 750.000 | € 8.152 |
| Olympiaplein 156 Van Tuyllbuurt | 93 | 4 | D | € 795.000 | € 8.548 |