house · resale
Utrechtlaan 100
7543BS Enschede · Cromhoffsbleek-Kotman · wijk Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 164 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HOME makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 59 houses in Enschede met 95–178 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+10.3% t.o.v. mediaan van € 3.409/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 1.790 |
|---|---|
| Dichtheid | 2551 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 342.000 deze listing +51% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530200
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.45 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.41 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Wooldrik — 0.88 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Veldpoort — 1.14 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Medisch Spectrum Twente — 1.47 km |
| OV-station | Busstation Enschede (Centraal Station) — 2.03 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Ledue Isole — 0.39 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.459 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 109.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.192 per jaar (~€ 183/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.642 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1781 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~548 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gashaard en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 494 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | D | € 485.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 519.830 | +€ 4.830 | |
| Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink | 134 | F | € 475.000 |
+€ 49.580
5 stap(pen)
|
€ 524.580 | +€ 9.580 | |
| P.A. van Deldenstraat 184 Deppenbroek | 142 | A+ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 10.000 | |
| Reygershöftehoek 62 Helmerhoek-Noord | 132 | A+ | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -16.000 | |
| Keteldiepstraat 68 Deppenbroek | 159 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -16.000 | |
| Sint Janstraat 30 Boswinkel-De Braker | 121 | A+++ | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 20.000 | |
| Joan Coststraat 40 Boddenkamp | 117 | E | € 500.000 |
+€ 38.610
4 stap(pen)
|
€ 538.610 | +€ 23.610 | |
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | B | € 475.000 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 491.060 | € -23.940 | |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 24.000 | |
| De Triomfboog 30 Horstlanden-Stadsweide | 133 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 34.000 | |
| Gonny Mensinkstraat 10 Veldkamp-Getfert-West | 135 | A++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 35.000 | |
| Visserijstraat 21 Lasonder, Zeggelt | 117 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | 5 | A | € 539.000 | € 3.993 |
| De Triomfboog 30 Horstlanden-Stadsweide | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | 5 | D | € 485.000 | € 3.760 |
| Eikebladvlinder 46 Eilermarke | 132 | 5 | A | € 450.000 | € 3.409 |
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | 5 | B | € 475.000 | € 3.253 |
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.269 |
| Gonny Mensinkstraat 10 Veldkamp-Getfert-West | 135 | 6 | A++ | € 550.000 | € 4.074 |
| P.A. van Deldenstraat 184 Deppenbroek | 142 | 6 | A+ | € 525.000 | € 3.697 |
| Reygershöftehoek 62 Helmerhoek-Noord | 132 | 6 | A+ | € 499.000 | € 3.780 |
| Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink | 134 | 6 | F | € 475.000 | € 3.545 |
| Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West | 135 | 5 | B | € 400.000 | € 2.963 |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | 5 | A | € 448.000 | € 3.613 |