Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 124 m² |
| Perceel | 150 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | F |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAN VULPEN ROOZENBURG MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Hilversum met 86–161 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 9e percentiel (-23.2% t.o.v. mediaan van € 5.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 4.290 |
|---|---|
| Dichtheid | 7834 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 361.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 43% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020405
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Montessorischool Zuid — 0.18 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Montessori-Zuid — 0.07 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.07 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Eedenburgh Huisartsen — 0.6 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 2.99 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hilversum Sportpark — 2.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Spareriblijn — 0.04 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.696 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 124 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 5.580 per jaar (~€ 465/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.852 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~4960 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2232 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 3.596 per jaar en 3348 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1960 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel en gaskachels |
| Warm water | Geiser (huur) |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | F |
| Inhoud | 444 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label F te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € 0 | |
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | E | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | G | € 525.000 |
+€ 3.840
1 stap(pen)
|
€ 528.840 | +€ 28.840 | |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | C | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 35.000 | |
| Gomarushof 64 Kerkelanden | 135 | B | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 45.000 | |
| Hertog Aelbrechtstraat 83 Noord | 88 | D | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | +€ 45.000 | |
| Kometenstraat 60 Astronomische Buurt | 110 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 50.000 | |
| Bonnikestraat 41 Noord | 106 | D | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -75.000 | |
| Wegastraat 1 Astronomische Buurt | 96 | E | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | +€ 89.000 | |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | C | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 95.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | 5 | B | € 500.000 | € 4.000 |
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | 5 | G | € 525.000 | € 4.102 |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | 5 | C | € 535.000 | € 4.496 |
| Kometenstraat 60 Astronomische Buurt | 110 | 6 | B | € 550.000 | € 5.000 |
| Silenestraat 24 Bloemenkwartier Noord | 124 | 6 | B | € 625.000 | € 5.040 |
| Diamantstraat 37 Sint Vitusbuurt | 119 | 6 | D | € 635.000 | € 5.336 |
| Gomarushof 64 Kerkelanden | 135 | 5 | B | € 545.000 | € 4.037 |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | 5 | C | € 595.000 | € 5.174 |
| Varenmeent 30 Hilversumse Meent | 125 | 5 | B | € 645.000 | € 5.160 |
| Bonnikestraat 41 Noord | 106 | 5 | D | € 425.000 | € 4.009 |