apartment · resale
Jacob Catskade 51
1052BV Amsterdam · Frederik Hendrikbuurt-Noord · wijk Frederik Hendrikbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 67 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Baerle Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 252 apartments in Amsterdam met 46–87 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 89e percentiel (+16.4% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.870 |
|---|---|
| Dichtheid | 21136 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 502.000 deze listing +29% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EJ01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Cartesius Lyceum — 0.12 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jor & Daan — 0.63 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Slagerij Rief — 0.25 km · 37 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Medicijnman Apotheek Staatslieden — 0.3 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Samkliniek — 0.25 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 2.3 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 1.06 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | KID Amsterdam — 0.14 km · 188 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 67 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.340 per jaar (~€ 112/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.215 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1139 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~402 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 268 per jaar en 268 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1903 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 300 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | A+++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | A | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | € 0 | |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | C | € 650.000 |
+€ 6.660
1 stap(pen)
|
€ 656.660 | +€ 6.660 | |
| Finsenstraat 21 Middenmeer-Zuid | 73 | D | € 650.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 661.680 | +€ 11.680 | |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | D | € 625.000 |
+€ 10.880
2 stap(pen)
|
€ 635.880 | € -14.120 | |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | A++ | € 665.000 | +€ 0 | € 665.000 | +€ 15.000 | |
| NDSM-straat 85 NDSM terrein | 72 | A++ | € 630.000 | +€ 0 | € 630.000 | € -20.000 | |
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Van Woustraat 123 Willibrordusbuurt | 60 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Krommertstraat 1 Pieter van der Doesbuurt | 77 | C | € 675.000 |
+€ 6.930
1 stap(pen)
|
€ 681.930 | +€ 31.930 | |
| Kloveniersburgwal 113 Zuiderkerkbuurt | 60 | E | € 600.000 |
+€ 13.200
3 stap(pen)
|
€ 613.200 | € -36.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Witte de Withstraat 133 Filips van Almondekwartier | 67 | 4 | A | € 625.000 | € 9.328 |
| Reggestraat 13 IJselbuurt-West | 68 | 4 | E | € 585.000 | € 8.603 |
| De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid | 71 | 4 | D | € 575.000 | € 8.099 |
| Finsenstraat 21 Middenmeer-Zuid | 73 | 4 | D | € 650.000 | € 8.904 |
| Willem de Zwijgerlaan 28 Geuzenhofbuurt | 67 | 4 | F | € 525.000 | € 7.836 |
| Stadionplein 45 Van Tuyllbuurt | 73 | 4 | D | € 599.000 | € 8.205 |
| Dijkmeerlaan 32 Weespertrekvaart | 67 | 3 | A++ | € 665.000 | € 9.925 |
| Curaçaostraat 124 Postjeskade e.o. | 69 | 4 | B | € 525.000 | € 7.609 |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | D | € 625.000 | € 9.191 |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | A | € 625.000 | € 9.191 |
| Van Woustraat 123 Willibrordusbuurt | 60 | 4 | A | € 625.000 | € 10.417 |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | 3 | C | € 600.000 | € 9.091 |