Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 102 m² |
| Perceel | 212 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Oosting Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Assen met 71–132 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-16.0% t.o.v. mediaan van € 3.211/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Assen
| Inwoners | 1.645 |
|---|---|
| Dichtheid | 4136 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 261.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 18% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 2.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01060503
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | OBS Baggelhuizen — 0.43 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Poiesz — 0.43 km |
| OV-station | Station Assen — 2.93 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sunrise-Stables — 0.35 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.313 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 58.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.040 per jaar (~€ 170/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.483 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1734 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~612 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 408 per jaar en 408 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 389 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Assen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tiendlanden 31 De Landen/De Akkers | 87 | B | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € 0 | |
| Ernst Casimirstraat 6 Veningerland | 79 | E | € 265.000 |
+€ 17.380
3 stap(pen)
|
€ 282.380 | +€ 7.380 | |
| Zonnedauwstraat 19 Vredeveld Zuid | 81 | B | € 289.500 | +€ 0 | € 289.500 | +€ 14.500 | |
| Ekkelwal 6 De Venen/De Wallen | 93 | C | € 285.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 293.370 | +€ 18.370 | |
| Schieland 24 Baggelhuizen Zuid | 129 | A | € 298.000 | +€ 0 | € 298.000 | +€ 23.000 | |
| Dr. A. Kuyperstraat 23 Oude Molenbuurt | 73 | B | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -25.000 | |
| Gravenlanden 93 De Landen/De Akkers | 107 | C | € 295.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 304.630 | +€ 29.630 | |
| Obrechtlaan 86 Componistenbuurt Oost | 106 | C | € 300.000 |
+€ 9.540
1 stap(pen)
|
€ 309.540 | +€ 34.540 | |
| Robijnstoep 45 De Stoepen | 104 | B | € 315.000 | +€ 0 | € 315.000 | +€ 40.000 | |
| Naoberdreef 5 De Dreven | 97 | B | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 50.000 | |
| Van Ostadestraat 34 Schildersbuurt | 115 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 50.000 | |
| Rijnstraat 37 Pittelo Noord | 130 | E | € 300.000 |
+€ 28.600
3 stap(pen)
|
€ 328.600 | +€ 53.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Robijnstoep 45 De Stoepen | 104 | 4 | B | € 315.000 | € 3.029 |
| Ekkelwal 6 De Venen/De Wallen | 93 | 4 | C | € 285.000 | € 3.065 |
| Obrechtlaan 86 Componistenbuurt Oost | 106 | 5 | C | € 300.000 | € 2.830 |
| Gravenlanden 93 De Landen/De Akkers | 107 | 5 | C | € 295.000 | € 2.757 |
| Roegoorn 23 De Goorns | 109 | 4 | A | € 335.000 | € 3.073 |
| Naoberdreef 5 De Dreven | 97 | 5 | B | € 325.000 | € 3.351 |
| Tiendlanden 31 De Landen/De Akkers | 87 | 4 | B | € 275.000 | € 3.161 |
| Van Ostadestraat 34 Schildersbuurt | 115 | 4 | A | € 325.000 | € 2.826 |
| Krekelkleuven 15 De Kleuven | 108 | 5 | B | € 339.000 | € 3.139 |
| Keverkleuven 35 De Kleuven | 104 | 4 | A | € 369.000 | € 3.548 |
| Zonnedauwstraat 19 Vredeveld Zuid | 81 | 4 | B | € 289.500 | € 3.574 |
| Laurierpark 96 Kloostertuinen | 102 | 5 | A+ | € 385.000 | € 3.775 |