Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 167 m² |
| Perceel | 230 m² |
| Kamers | 7 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Domicilie Makelaars Ede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 40 houses in Ede met 116–217 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-3.3% t.o.v. mediaan van € 4.521/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 2.425 |
|---|---|
| Dichtheid | 7640 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 420.000 deze listing +74% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 16% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02280402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kern — 0.22 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.29 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Veldhuizen — 0.84 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 3.18 km |
| OV-station | Ede Centrum — 2.15 km |
| Restaurant | Hof van ede — 0.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.485 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 156.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 167 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.672 per jaar (~€ 223/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.708 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2171 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~668 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 553 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 7 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wilhelminalaan 17 Bennekom-Zuidoost | 178 | D | € 665.000 |
+€ 48.060
3 stap(pen)
|
€ 713.060 | € -16.940 | |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | C | € 750.000 |
+€ 29.000
2 stap(pen)
|
€ 779.000 | +€ 49.000 | |
| Klaphekweg 53 Bloemenbuurt | 170 | C | € 749.500 |
+€ 34.000
2 stap(pen)
|
€ 783.500 | +€ 53.500 | |
| Schaepmanstraat 9 Wormshoef | 135 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | € -55.000 | |
| Binnenhof 12 De Hoven | 212 | A | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | +€ 55.000 | |
| Hindelaan 23 Centrum Lunteren | 162 | B | € 624.500 |
+€ 17.820
1 stap(pen)
|
€ 642.320 | € -87.680 | |
| Swammerdamlaan 18 De Laar | 190 | D | € 775.000 |
+€ 51.300
3 stap(pen)
|
€ 826.300 | +€ 96.300 | |
| Rooseveltdreef 7 De Dreven | 124 | B | € 620.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 633.640 | € -96.360 | |
| Wandscheerstraat 19 Reehorst | 140 | C | € 599.000 |
+€ 28.000
2 stap(pen)
|
€ 627.000 | € -103.000 | |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | C | € 585.000 |
+€ 31.000
2 stap(pen)
|
€ 616.000 | € -114.000 | |
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | D | € 795.000 |
+€ 52.920
3 stap(pen)
|
€ 847.920 | +€ 117.920 | |
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | B | € 839.500 |
+€ 18.260
1 stap(pen)
|
€ 857.760 | +€ 127.760 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Klaphekweg 53 Bloemenbuurt | 170 | 7 | C | € 749.500 | € 4.409 |
| Margrietlaan 32 Beatrixpark | 166 | 6 | B | € 839.500 | € 5.057 |
| Hindelaan 23 Centrum Lunteren | 162 | 8 | B | € 624.500 | € 3.855 |
| Wilhelminalaan 17 Bennekom-Zuidoost | 178 | 6 | D | € 665.000 | € 3.736 |
| Swammerdamlaan 18 De Laar | 190 | 7 | D | € 775.000 | € 4.079 |
| Otterloseweg 18 Bosrand | 169 | 6 | B | € 899.000 | € 5.320 |
| Langhoven 8 Boekelo | 155 | 6 | C | € 585.000 | € 3.774 |
| Waterloweg 33 Vogelbuurt | 145 | 6 | C | € 750.000 | € 5.172 |
| Korenbloemlaan 20 Bloemenbuurt | 142 | 7 | C | € 850.000 | € 5.986 |
| Van Rouwenoortstraat 10 Boekelo | 196 | 6 | D | € 795.000 | € 4.056 |
| Wandscheerstraat 19 Reehorst | 140 | 6 | C | € 599.000 | € 4.279 |
| Schaepmanstraat 9 Wormshoef | 135 | 6 | A | € 675.000 | € 5.000 |