house · resale
Freule van Dorthsingel 73
2642AX Pijnacker · Klapwijk · wijk Pijnacker · Pijnacker-Nootdorp
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 132 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ruseler & Van Herk Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 9 houses in Pijnacker-Nootdorp met 91–170 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-18.2% t.o.v. mediaan van € 4.902/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Pijnacker-Nootdorp
| Inwoners | 3.800 |
|---|---|
| Dichtheid | 6355 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 483.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 8% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19260104
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Tweemaster — 0.43 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Casa Toddler groep — 0.69 km |
| Supermarkt | Stonka Poolse specialiteiten — 0.81 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Pijnacker-Nootdorp — 0.84 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Binkhorst — 0.51 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Pijnacker Centrum — 0.84 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fratelli — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.681 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 464 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Pijnacker-Nootdorp
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emmastraat 55 Pijnacker-Centrum/Dorp | 102 | E | € 500.000 |
+€ 33.660
4 stap(pen)
|
€ 533.660 | +€ 8.660 | |
| Schimmelpenninck van der Oyeweg 34 Oud-Delfgauw | 94 | C | € 495.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 513.800 | € -11.200 | |
| Emmastraat 38 Pijnacker-Centrum/Dorp | 120 | C | € 525.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 549.000 | +€ 24.000 | |
| Vrouwenrecht 20 Klapwijk | 125 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 25.000 | |
| Laan der Zeven Linden 127 Emerald Centrum | 141 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 50.000 | |
| Gilze-Rijenhof 3 De Venen Centrum | 116 | A+ | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | +€ 64.000 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vrouwenrecht 20 Klapwijk | 125 | 5 | A | € 550.000 | € 4.400 |
| Emmastraat 38 Pijnacker-Centrum/Dorp | 120 | 5 | C | € 525.000 | € 4.375 |
| Laan der Zeven Linden 127 Emerald Centrum | 141 | 5 | A | € 575.000 | € 4.078 |
| Gilze-Rijenhof 3 De Venen Centrum | 116 | 4 | A+ | € 589.000 | € 5.078 |
| Koekoekzoom 30 Keijzershof Boszoom | 127 | 5 | A | € 695.000 | € 5.472 |
| Emmastraat 55 Pijnacker-Centrum/Dorp | 102 | 4 | E | € 500.000 | € 4.902 |
| Schimmelpenninck van der Oyeweg 34 Oud-Delfgauw | 94 | 4 | C | € 495.000 | € 5.266 |