databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Katendrechtse Lagedijk 245

3083GD Rotterdam · Carnisse · wijk Charlois · Rotterdam

€ 275.000
€ 3.198 / m²
86 4kamers B
Foto 1 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 2 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 3 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 4 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 5 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 6 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 7 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 8 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 9 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 10 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 11 van Katendrechtse Lagedijk 245 Foto 12 van Katendrechtse Lagedijk 245

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.86 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 166 apartments in Rotterdam met 60–111 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 4e percentiel (-34.4% t.o.v. mediaan van € 4.872/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners11.285
Dichtheid19275 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.8
Gemiddelde WOZ (buurt) € 203.000 deze listing +35% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt67%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05991572 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.2 km · 34 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kinderdam — 0.91 km
Supermarkt Groszek 3 — 0.1 km · 12 totaal binnen zoekradius
Apotheek BENU — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Bavo Europoort | PsyQ | Indigo | Lucertis | i-psy | Ster-MDC — 0.61 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Ikazia Ziekenhuis — 0.96 km · 8 totaal binnen zoekradius
OV-station Zuidplein — 0.6 km · 14 totaal binnen zoekradius
Restaurant De Rode Vlag — 0.07 km · 32 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.313 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 58.696 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 86 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.720 per jaar (~€ 143/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.456 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1462 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~516 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 344 per jaar en 344 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1940
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDubbel glas
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelHr (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud310 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde 69 E € 259.500 +€ 15.180
3 stap(pen)
  • E→D: € 4.140 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.830 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.210 (+ HR++ glas)
€ 274.680 € -320
Slotboomstraat 10 Oud Charlois 81 B € 274.500 +€ 0 € 274.500 € -500
Bonaventurastraat 118 Tarwewijk 93 D € 265.000 +€ 14.880
2 stap(pen)
  • D→C: € 6.510 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.370 (+ HR++ glas)
€ 279.880 +€ 4.880
Hillevliet 18 Hillesluis 85 D € 250.000 +€ 13.600
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.950 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.650 (+ HR++ glas)
€ 263.600 € -11.400
Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde 81 D € 275.000 +€ 12.960
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.670 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.290 (+ HR++ glas)
€ 287.960 +€ 12.960
Baarlandhof 92 Pendrecht 78 G € 235.000 +€ 22.620
5 stap(pen)
  • G→F: € 2.340 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.120 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.680 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.460 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 7.020 (+ HR++ glas)
€ 257.620 € -17.380
Taandersstraat 22 Spangen 83 B € 295.000 +€ 0 € 295.000 +€ 20.000
Nassauhaven 314 Feijenoord 73 B € 295.000 +€ 0 € 295.000 +€ 20.000
Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse 76 G € 275.000 +€ 22.040
5 stap(pen)
  • G→F: € 2.280 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.040 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.560 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.320 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.840 (+ HR++ glas)
€ 297.040 +€ 22.040
Schalkeroord 56 Groot IJsselmonde 67 F € 235.000 +€ 17.420
4 stap(pen)
  • F→E: € 2.680 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.020 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.690 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.030 (+ HR++ glas)
€ 252.420 € -22.580
Emmastraat 3 Overschie 92 B € 299.500 +€ 0 € 299.500 +€ 24.500
Nansenplaats 197 Ommoord 103 B € 300.000 +€ 0 € 300.000 +€ 25.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Hillevliet 18 Hillesluis 85 4 D € 250.000 € 2.941
Saenredamplein 19 Overschie 85 4 F € 300.000 € 3.529
Slotboomstraat 10 Oud Charlois 81 4 B € 274.500 € 3.389
Emmastraat 3 Overschie 92 4 B € 299.500 € 3.255
Bonaventurastraat 118 Tarwewijk 93 4 D € 265.000 € 2.849