Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 135 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAN VULPEN ROOZENBURG MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Hilversum met 94–175 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-24.3% t.o.v. mediaan van € 5.336/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 6.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 4302 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 359.000 deze listing +52% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 62% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020304
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Augustinusschool — 0.06 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Loosdrechtse Apotheek — 1.34 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Appel — 0.82 km |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 4.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lai Do — 0.5 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 135 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.700 per jaar (~€ 225/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.827 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2295 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~810 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 540 per jaar en 540 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1967 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Atag E325EC (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 438 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calvijnhof 13 Kerkelanden | 129 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € 0 | |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | C | € 535.000 |
+€ 10.710
1 stap(pen)
|
€ 545.710 | +€ 710 | |
| Mgr. Van de Weteringstraat 15 Centrum | 100 | E | € 525.000 |
+€ 22.000
3 stap(pen)
|
€ 547.000 | +€ 2.000 | |
| Buys Ballotstraat 6 Geuzenbuurt | 118 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Kometenstraat 60 Astronomische Buurt | 110 | B | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 5.000 | |
| Cruquiusstraat 11 Geuzenbuurt | 97 | C | € 550.000 |
+€ 4.365
1 stap(pen)
|
€ 554.365 | +€ 9.365 | |
| Van Ghentlaan 37 Zeeheldenkwartier | 124 | F | € 500.000 |
+€ 32.240
4 stap(pen)
|
€ 532.240 | € -12.760 | |
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | G | € 525.000 |
+€ 37.120
5 stap(pen)
|
€ 562.120 | +€ 17.120 | |
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | B | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | € -45.000 | |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 248 Schrijverskwartier | 102 | D | € 575.000 |
+€ 16.320
2 stap(pen)
|
€ 591.320 | +€ 46.320 | |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | C | € 595.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 605.350 | +€ 60.350 | |
| Wegastraat 1 Astronomische Buurt | 96 | E | € 589.000 |
+€ 21.120
3 stap(pen)
|
€ 610.120 | +€ 65.120 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | 5 | G | € 525.000 | € 4.102 |
| Marterlaan 59 Zeverijn | 125 | 5 | B | € 500.000 | € 4.000 |
| Calvijnhof 13 Kerkelanden | 129 | 4 | A | € 545.000 | € 4.225 |
| Varenmeent 30 Hilversumse Meent | 125 | 5 | B | € 645.000 | € 5.160 |
| Zeverijnstraat 11 Zeverijn | 119 | 5 | C | € 535.000 | € 4.496 |
| Van Ghentlaan 37 Zeeheldenkwartier | 124 | 6 | F | € 500.000 | € 4.032 |
| Kamerlingh Onnesweg 122 Liebergen | 128 | 5 | C | € 695.000 | € 5.430 |
| Silenestraat 24 Bloemenkwartier Noord | 124 | 6 | B | € 625.000 | € 5.040 |
| Egelantierstraat 39 Bloemenkwartier Noord | 115 | 5 | C | € 595.000 | € 5.174 |
| Diependaalselaan 281 Zeeheldenkwartier | 145 | 5 | D | € 700.000 | € 4.828 |
| Buys Ballotstraat 6 Geuzenbuurt | 118 | 4 | A | € 550.000 | € 4.661 |
| Diamantstraat 37 Sint Vitusbuurt | 119 | 6 | D | € 635.000 | € 5.336 |