databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Windkracht 21

2161XX Lisse · Bloemenbuurt · wijk Centrum · Lisse

€ 725.000
€ 5.179 / m²
140 5kamers A+++
Foto 1 van Windkracht 21 Foto 2 van Windkracht 21 Foto 3 van Windkracht 21 Foto 4 van Windkracht 21 Foto 5 van Windkracht 21 Foto 6 van Windkracht 21 Foto 7 van Windkracht 21 Foto 8 van Windkracht 21 Foto 9 van Windkracht 21 Foto 10 van Windkracht 21 Foto 11 van Windkracht 21 Foto 12 van Windkracht 21

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.140 m²
Perceel118 m²
Kamers5 (4 slaap)
EnergielabelA+++
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Heemborgh Makelaars Sassenheim (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 17 houses in Lisse met 98–182 m².

Boven de markt. Deze woning zit in het 88e percentiel (+9.9% t.o.v. mediaan van € 4.712/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Lisse

Inwoners2.065
Dichtheid6814 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 503.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt30%
Afstand basisschool0.8 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05530205 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Leidse Buitenschool — 0.41 km · 14 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf De Theepot — 0.42 km
Supermarkt Jumbo Weeland — 0.71 km · 6 totaal binnen zoekradius
Apotheek Vivaldi Apotheek — 0.75 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Oranje-Nassau — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius
OV-station (naamloos) — 2.12 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant Het Oude Dykhuys — 0.43 km · 9 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.461 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 148.913 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 40.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A+++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 140 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.400 per jaar (~€ 117/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.578 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~980 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~140 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2021
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingGehele vloerverwarming en warmtepomp
Warm waterElektrische boiler
Energielabel (officieel)A3
Inhoud500 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Lisse

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Oranjelaan 108 Blokhuis 150 D € 675.000 +€ 85.500
6 stap(pen)
  • D→C: € 10.500 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 13.500 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 16.500 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 12.000 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 15.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 18.000 (+ volledige warmtepomp)
€ 760.500 +€ 35.500
Trompstraat 7 Zeeheldenbuurt 137 A+ € 649.000 +€ 30.140
2 stap(pen)
  • A+→A++: € 13.700 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 16.440 (+ volledige warmtepomp)
€ 679.140 € -45.860
van Ostadestraat 8 Schildersbuurt 138 C € 595.000 +€ 69.000
5 stap(pen)
  • C→B: € 12.420 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 15.180 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 11.040 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 13.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 16.560 (+ volledige warmtepomp)
€ 664.000 € -61.000
Piet Heinstraat 34 Zeeheldenbuurt 151 A € 749.000 +€ 45.300
3 stap(pen)
  • A→A+: € 12.080 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 15.100 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 18.120 (+ volledige warmtepomp)
€ 794.300 +€ 69.300
Barentszstraat 44 Zeeheldenbuurt 116 C € 575.000 +€ 52.780
5 stap(pen)
  • C→B: € 5.220 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.760 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.280 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.600 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 13.920 (+ volledige warmtepomp)
€ 627.780 € -97.220
Mesdagstraat 1 Schildersbuurt 140 A € 585.000 +€ 42.000
3 stap(pen)
  • A→A+: € 11.200 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 14.000 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 16.800 (+ volledige warmtepomp)
€ 627.000 € -98.000
Trompstraat 21 Zeeheldenbuurt 168 A+ € 795.000 +€ 36.960
2 stap(pen)
  • A+→A++: € 16.800 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 20.160 (+ volledige warmtepomp)
€ 831.960 +€ 106.960
Nieuwstraat 35 Oranjebuurt 113 B € 550.000 +€ 46.330
4 stap(pen)
  • B→A: € 12.430 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.040 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.300 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 13.560 (+ volledige warmtepomp)
€ 596.330 € -128.670
Uitermeer 31 Vogelbuurt 122 C € 525.000 +€ 61.000
5 stap(pen)
  • C→B: € 10.980 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.420 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 9.760 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 12.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 14.640 (+ volledige warmtepomp)
€ 586.000 € -139.000
van Heemskerkplein 21 Zeeheldenbuurt 112 C € 525.000 +€ 56.000
5 stap(pen)
  • C→B: € 10.080 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.320 (+ HR+++ glas, ventilatie)
  • A→A+: € 8.960 (+ zonnepanelen (klein))
  • A+→A++: € 11.200 (+ zonnepanelen, hybride warmtepomp)
  • A++→A+++: € 13.440 (+ volledige warmtepomp)
€ 581.000 € -144.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Trompstraat 7 Zeeheldenbuurt 137 5 A+ € 649.000 € 4.737
Oranjelaan 108 Blokhuis 150 5 D € 675.000 € 4.500
Piet Heinstraat 34 Zeeheldenbuurt 151 5 A € 749.000 € 4.960
van Ostadestraat 8 Schildersbuurt 138 5 C € 595.000 € 4.312
Mesdagstraat 1 Schildersbuurt 140 6 A € 585.000 € 4.179
Ravelstraat 48 Componistenbuurt 126 6 unknown € 580.000 € 4.603
Trompstraat 21 Zeeheldenbuurt 168 5 A+ € 795.000 € 4.732
Lijsterlaan 26 3e Poellaan 124 5 C € 475.000 € 3.831