databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Spaarne 4

1273WB Huizen · Huizermaat West · wijk Wijk 08 Huizermaat West en Zuid · Huizen

€ 575.000
€ 4.600 / m²
125 5kamers A
Foto 1 van Spaarne 4 Foto 2 van Spaarne 4 Foto 3 van Spaarne 4 Foto 4 van Spaarne 4 Foto 5 van Spaarne 4 Foto 6 van Spaarne 4 Foto 7 van Spaarne 4 Foto 8 van Spaarne 4 Foto 9 van Spaarne 4 Foto 10 van Spaarne 4 Foto 11 van Spaarne 4 Foto 12 van Spaarne 4

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.125 m²
Perceel170 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Huizen met 87–162 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-3.0% t.o.v. mediaan van € 4.745/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Huizen

Inwoners3.265
Dichtheid5156 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 424.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt56%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU04060817 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Gooische Montessorischool — 0.08 km · 12 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf (naamloos) — 0.95 km
Supermarkt Nettorama — 0.16 km · 9 totaal binnen zoekradius
Apotheek Alphega Apotheek Huizermaat — 0.13 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Huizermaat — 0.1 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Regionaal Medisch Centrum Blaricum — 4.91 km
OV-station (naamloos) — 0.69 km · 2 totaal binnen zoekradius
Restaurant San Giorgio — 0.16 km · 12 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.745 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 122.826 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.912 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1625 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~500 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1981
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelATAG I28CZ CW4 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud455 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Huizen

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Dekemastate 12 Bijvanck Noord 124 C € 549.000 +€ 24.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.160 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 13.640 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 573.800 € -1.200
Meentweg 37 De Noord 88 C € 560.000 +€ 17.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.920 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.680 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 577.600 +€ 2.600
Dr. Lelylaan 73 Zenderwijk 129 C € 525.000 +€ 25.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 11.610 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.190 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 550.800 € -24.200
Bunt 28 Huizermaat West 117 A € 549.000 +€ 0 € 549.000 € -26.000
Akkerweg 15 Bovenweg 112 C € 525.000 +€ 22.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.080 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.320 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 547.400 € -27.600
Stuurboord 13 Stad en Lande 135 E € 495.000 +€ 44.550
4 stap(pen)
  • E→D: € 8.100 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 9.450 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 12.150 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 14.850 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 539.550 € -35.450
Koedijk 26 Bovenweg 147 A € 625.000 +€ 0 € 625.000 +€ 50.000
Vecht 12 Huizermaat Noord 118 C € 485.000 +€ 23.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.620 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.980 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 508.600 € -66.400
Eierlanden 64 Bovenmaat Noord 110 C € 485.000 +€ 22.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.900 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 507.000 € -68.000
Warandebergstraat 6 Industriewijk 't Plaveen 122 A+++ € 649.000 +€ 0 € 649.000 +€ 74.000
Bakboord 28 Stad en Lande 129 A € 499.000 +€ 0 € 499.000 € -76.000
Salamander 16 Bijvanck Noord 112 A € 495.000 +€ 0 € 495.000 € -80.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Dr. Lelylaan 73 Zenderwijk 129 5 C € 525.000 € 4.070
Hoofdweg 62 Bijvanck Noord 120 5 D € 625.000 € 5.208
Bunt 28 Huizermaat West 117 5 A € 549.000 € 4.692
Warandebergstraat 6 Industriewijk 't Plaveen 122 5 A+++ € 649.000 € 5.320
Bakboord 28 Stad en Lande 129 5 A € 499.000 € 3.868
Vecht 12 Huizermaat Noord 118 5 C € 485.000 € 4.110
Dekemastate 12 Bijvanck Noord 124 6 C € 549.000 € 4.427
Stuurboord 13 Stad en Lande 135 5 E € 495.000 € 3.667
Jacob van Heemskerkstraat 38 Westereng 130 5 B € 695.000 € 5.346
Akkerweg 15 Bovenweg 112 5 C € 525.000 € 4.688
Salamander 16 Bijvanck Noord 112 5 A € 495.000 € 4.420
Eierlanden 64 Bovenmaat Noord 110 5 C € 485.000 € 4.409