house · resale
Grote Beerstraat 154
9742SE Groningen · Paddepoel-Zuid · wijk Nieuw-Noord · Groningen
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 77 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Sam Farès Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Groningen met 105–196 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+7.4% t.o.v. mediaan van € 3.931/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Grote Beerstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Grote Beerstraat 173 | 113 | A | € 429.000 | € 3.796 |
Buurt in cijfers — Groningen
| Inwoners | 5.340 |
|---|---|
| Dichtheid | 9804 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 262.000 deze listing +143% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00141001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zaaier — 0.3 km · 21 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Kinderparadijs — 0.51 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.43 km · 22 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Paddepoel — 0.65 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Zonnelaan — 0.55 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Universitair Medisch Centrum Groningen — 1.85 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Noord — 0.87 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Fankaasoo — 0.4 km · 16 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.044 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 134.239 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.114 per jaar (~€ 176/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.220 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1661 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~453 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 548 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Groningen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | A++ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -12.500 | |
| De Cockstraat 17 Gravenburg | 159 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -12.500 | |
| Cort van der Lindenlaan 2 Coendersborg | 170 | A | € 595.000 |
+€ 13.600
1 stap(pen)
|
€ 608.600 | € -28.900 | |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | A | € 595.000 |
+€ 12.640
1 stap(pen)
|
€ 607.640 | € -29.860 | |
| Henricus Muntinglaan 7 Haren-Noord | 129 | F | € 549.000 |
+€ 58.050
6 stap(pen)
|
€ 607.050 | € -30.450 | |
| Spijksterriet 8 Reitdiep | 130 | A | € 595.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 605.400 | € -32.100 | |
| Lunettenhof 33 De Linie | 153 | A | € 589.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 601.240 | € -36.260 | |
| Damsterwaard 108 Ruischerwaard | 152 | A | € 675.000 |
+€ 12.160
1 stap(pen)
|
€ 687.160 | +€ 49.660 | |
| De Cockstraat 56 Gravenburg | 129 | A+ | € 569.500 | +€ 0 | € 569.500 | € -68.000 | |
| Weg voor de Jagerskampen 34 Haren-Zuidoost | 143 | C | € 525.000 |
+€ 40.040
3 stap(pen)
|
€ 565.040 | € -72.460 | |
| Siersteenlaan 411 De Held | 137 | A | € 550.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 560.960 | € -76.540 | |
| Botermolendrift 10 Hortusbuurt-Ebbingekwartier | 125 | A | € 550.000 |
+€ 10.000
1 stap(pen)
|
€ 560.000 | € -77.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eckhartstraat 85 Gravenburg | 152 | 5 | A++ | € 625.000 | € 4.112 |
| Ludemaborg 63 Klein Martijn | 156 | 5 | C | € 675.000 | € 4.327 |
| De Cockstraat 17 Gravenburg | 159 | 5 | A+ | € 625.000 | € 3.931 |
| Möllerstraat 15 Gravenburg | 158 | 5 | A | € 595.000 | € 3.766 |
| Weg voor de Jagerskampen 34 Haren-Zuidoost | 143 | 5 | C | € 525.000 | € 3.671 |
| Damsterwaard 108 Ruischerwaard | 152 | 6 | A | € 675.000 | € 4.441 |
| Lunettenhof 33 De Linie | 153 | 6 | A | € 589.000 | € 3.850 |
| Oude Middelhorst 79 Oosterhaar | 158 | 5 | C | € 775.000 | € 4.905 |
| Arteveldestraat 2 Hoogkerk Dorp | 151 | 5 | D | € 475.000 | € 3.146 |
| Cort van der Lindenlaan 2 Coendersborg | 170 | 5 | A | € 595.000 | € 3.500 |
| Arwerd 4 Reitdiep | 157 | 4 | A | € 735.000 | € 4.682 |
| Van Veldekelaan 2 Haren-Zuidwest | 148 | 6 | A+ | € 515.000 | € 3.480 |