databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Narcisstraat 4

3905ZV Veenendaal · 't Hoorntje · wijk Noordwest · Veenendaal

€ 375.000
€ 4.310 / m²
87 4kamers A
Foto 1 van Narcisstraat 4 Foto 2 van Narcisstraat 4 Foto 3 van Narcisstraat 4 Foto 4 van Narcisstraat 4 Foto 5 van Narcisstraat 4 Foto 6 van Narcisstraat 4 Foto 7 van Narcisstraat 4 Foto 8 van Narcisstraat 4 Foto 9 van Narcisstraat 4 Foto 10 van Narcisstraat 4 Foto 11 van Narcisstraat 4 Foto 12 van Narcisstraat 4

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.87 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 11 apartments in Veenendaal met 60–113 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-7.4% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Narcisstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Narcisstraat 1 46 A € 318.500 € 6.924

Buurt in cijfers — Veenendaal

Inwoners3.160
Dichtheid5348 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.2
Gemiddelde WOZ (buurt) € 345.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt43%
Afstand basisschool0.7 km
Afstand supermarkt0.5 km
Afstand huisarts1.2 km
Afstand kinderdagverblijf0.4 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03450441 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school CBS Max — 0.23 km · 24 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Hoogvliet — 0.21 km · 8 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.73 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Pelzer — 0.81 km · 6 totaal binnen zoekradius
OV-station Veenendaal West — 1.3 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Cafetaria De Molen — 0.29 km · 35 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.790 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 79.348 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 87 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.392 per jaar (~€ 116/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.906 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1131 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~348 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar2014
BouwBestaande bouw
Soort objectBovenwoning (appartement)
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel en gehele vloerverwarming
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud281 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 11, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Veenendaal

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Blekerij 57 Achterkerk 72 B € 369.000 +€ 7.920
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.920 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 376.920 +€ 1.920
Kaardenbol 58 Petenbos Oost 68 B € 350.000 +€ 7.480
1 stap(pen)
  • B→A: € 7.480 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 357.480 € -17.520
Weegbree 56 Petenbos Oost 64 C € 385.000 +€ 9.920
2 stap(pen)
  • C→B: € 2.880 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.040 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 394.920 +€ 19.920
Oudeveen 41 Pioniersbuurt 64 C € 325.000 +€ 12.800
2 stap(pen)
  • C→B: € 5.760 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 7.040 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 337.800 € -37.200
Zuiderkruis 512 Dragonder Zuid 86 C € 315.000 +€ 17.200
2 stap(pen)
  • C→B: € 7.740 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.460 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 332.200 € -42.800
Scheepjeshof 209 Koopcentrum 99 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 +€ 75.000

Alle vergelijkbare woningen (9)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Zuiderkruis 512 Dragonder Zuid 86 4 C € 315.000 € 3.663
Diepenbrockdreef 73 Componistenbuurt 97 3 C € 450.000 € 4.639
Scheepjeshof 209 Koopcentrum 99 3 A € 450.000 € 4.545
Blekerij 57 Achterkerk 72 3 B € 369.000 € 5.125
J.G. Sandbrinkstraat 18 Koopcentrum 101 3 A € 470.000 € 4.653
Kaardenbol 58 Petenbos Oost 68 3 B € 350.000 € 5.147
Weegbree 56 Petenbos Oost 64 3 C € 385.000 € 6.016
Oudeveen 41 Pioniersbuurt 64 3 C € 325.000 € 5.078
Valleistraat 58 Schrijverswijk 111 4 A+ € 549.000 € 4.946