apartment · resale
Indigostraat 77
2563RG Den Haag · Heesterbuurt · wijk Wijk 20 Valkenboskwartier · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lex van Leeuwen Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 147 apartments in Den Haag met 65–122 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+10.7% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 6.795 |
|---|---|
| Dichtheid | 16556 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 304.000 deze listing +61% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 50% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05182054
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R.K. Basisschool De Drie Linden — 0.25 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Twinkle Star — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.43 km · 29 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Segbroek — 0.51 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Von Asmuth Huisartsen — 0.2 km · 30 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Parnassia psycho-medisch centrum — 1.7 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 1.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tiflis — 0.29 km · 36 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.337 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.239 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.504 per jaar (~€ 125/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.462 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1222 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~376 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1927 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 290 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johannes Camphuijsstraat 164 Bezuidenhout-Oost | 81 | D | € 469.000 |
+€ 21.870
3 stap(pen)
|
€ 490.870 | +€ 1.370 | |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | B | € 475.000 |
+€ 10.010
1 stap(pen)
|
€ 485.010 | € -4.490 | |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 5.500 | |
| Witte de Withstraat 123 Zeeheldenkwartier | 84 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 9.500 | |
| Van Loostraat 146 Statenkwartier | 81 | A | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 10.500 | |
| Ohmstraat 27 Valkenboskwartier | 98 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -14.500 | |
| Heelsumstraat 116 Oostbroek-Noord | 80 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -14.500 | |
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | B | € 495.000 |
+€ 10.450
1 stap(pen)
|
€ 505.450 | +€ 15.950 | |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | E | € 475.000 |
+€ 30.690
4 stap(pen)
|
€ 505.690 | +€ 16.190 | |
| Simon Carmiggelthof 72 De Velden | 102 | A+ | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -20.500 | |
| Aronskelkweg 18 Bohemen en Meer en Bos | 109 | C | € 445.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 466.800 | € -22.700 | |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | E | € 425.000 |
+€ 33.990
4 stap(pen)
|
€ 458.990 | € -30.510 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Govert Bidloostraat 52 Valkenboskwartier | 95 | 4 | B | € 495.000 | € 5.211 |
| Arnhemsestraat 94 Belgisch Park | 91 | 4 | B | € 475.000 | € 5.220 |
| Kenaustraat 76 Geuzenkwartier | 94 | 4 | A | € 550.000 | € 5.851 |
| Dedemsvaartweg 1051 Dreven en Gaarden | 99 | 4 | B | € 425.000 | € 4.293 |
| Cornelis van der Lijnstraat 1 Bezuidenhout-Oost | 94 | 3 | A | € 495.000 | € 5.266 |
| Boslaan 197 Haagse Bos | 93 | 3 | E | € 475.000 | € 5.108 |
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | 4 | A | € 425.000 | € 4.942 |
| Populierstraat 112 Bomenbuurt | 102 | 4 | D | € 425.000 | € 4.167 |
| Ohmstraat 27 Valkenboskwartier | 98 | 5 | A | € 475.000 | € 4.847 |
| Stalpertstraat 125 Duinzigt | 96 | 3 | A | € 445.000 | € 4.635 |
| Gedempte Sloot 120 Kortenbos | 103 | 4 | E | € 425.000 | € 4.126 |
| Laan van Roos en Doorn 35 Willemspark | 93 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.914 |