Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 118 m² |
| Perceel | 130 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Gouwestad Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 35 houses in Gouda met 82–153 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 11e percentiel (-8.5% t.o.v. mediaan van € 4.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gouda
| Inwoners | 1.825 |
|---|---|
| Dichtheid | 6975 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 370.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 4% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.1 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05130402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Internationale Schakelklas Gouda — 0.14 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Salam — 0.35 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Rond — 0.49 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Berden — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 1.46 km |
| OV-station | Gouda — 1.95 km |
| Restaurant | Shabu To Go — 0.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 118 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.888 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.305 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1534 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~472 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1976 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit HR (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 399 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Gouda
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Middenmolenlaan 153 Molenbuurt | 103 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Planciuslaan 10 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | B | € 435.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 448.750 | € -1.250 | |
| Vliegenstraat 1 Ouwe Gouwe | 98 | D | € 425.000 |
+€ 26.460
3 stap(pen)
|
€ 451.460 | +€ 1.460 | |
| Klipperwerf 14 Wervenbuurt | 114 | B | € 435.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 447.540 | € -2.460 | |
| Eerste Hieronymus van Alphenstraat 114 Kadenbuurt | 95 | C | € 425.000 |
+€ 19.000
2 stap(pen)
|
€ 444.000 | € -6.000 | |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | A | € 439.000 | +€ 0 | € 439.000 | € -11.000 | |
| Veenzoom 221 Zomenbuurt | 109 | C | € 415.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 436.800 | € -13.200 | |
| Groen van Prinsterersingel 27 Ouwe Gouwe | 104 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 | |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | C | € 450.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 472.800 | +€ 22.800 | |
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | C | € 450.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 474.000 | +€ 24.000 | |
| Jan Luykenstraat 5 Kadenbuurt | 97 | D | € 450.000 |
+€ 26.190
3 stap(pen)
|
€ 476.190 | +€ 26.190 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Drossaardslag 32 Slagenbuurt | 120 | 5 | C | € 450.000 | € 3.750 |
| Tweede kade 52 Kadenbuurt | 120 | 5 | C | € 500.000 | € 4.167 |
| Planciuslaan 10 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | 5 | B | € 435.000 | € 3.480 |
| Planciuslaan 14 Windrooskwartier en Heesterbuurt | 125 | 5 | B | € 480.000 | € 3.840 |
| Adriaen Gerridsz de Vrijestraat 4 Kadenbuurt | 112 | 5 | A | € 499.000 | € 4.455 |
| Vlietpolderstraat 4 Polderbuurt | 108 | 5 | A | € 450.000 | € 4.167 |
| Gravin Jacobastraat 12 Ouwe Gouwe | 114 | 5 | C | € 525.000 | € 4.605 |
| Rhijnvis Feithstraat 12 Kadenbuurt | 106 | 5 | A | € 439.000 | € 4.142 |
| Waterlustlaan 61 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 114 | 4 | C | € 450.000 | € 3.947 |
| Klipperwerf 14 Wervenbuurt | 114 | 4 | B | € 435.000 | € 3.816 |
| Cronestein 37 Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt | 130 | 5 | A | € 500.000 | € 3.846 |
| Roompolderstraat 27 Polderbuurt | 124 | 6 | B | € 485.000 | € 3.911 |