Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 115 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ditters - Ede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Ede met 80–149 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 70e percentiel (+8.2% t.o.v. mediaan van € 4.741/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Enkalaan
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Enkalaan 66 | 128 | A | € 575.000 | € 4.492 |
Buurt in cijfers — Ede
| Inwoners | 3.705 |
|---|---|
| Dichtheid | 3418 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 504.000 deze listing +17% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.4 km |
| Afstand huisarts | 2.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02281004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Ontdekking — 0.09 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Uk & Ko locatie Toverbos — 0.36 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 1.01 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Karakter kinder- en jeugdpsychiatrie — 0.67 km |
| Ziekenhuis | Ziekenhuis Gelderse Vallei — 2.31 km |
| OV-station | Ede-Wageningen — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Döner Rails — 0.5 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.817 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 126.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.970 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | ATAG (CW4) (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 427 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Ede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enkalaan 66 Enka | 128 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -15.000 | |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | C | € 550.000 |
+€ 23.200
2 stap(pen)
|
€ 573.200 | € -16.800 | |
| Johan Willem Frisolaan 2 Beatrixpark | 94 | C | € 550.000 |
+€ 18.800
2 stap(pen)
|
€ 568.800 | € -21.200 | |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | A | € 565.000 | +€ 0 | € 565.000 | € -25.000 | |
| Schaapsweg 40 Indische buurt | 109 | C | € 595.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 616.800 | +€ 26.800 | |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | E | € 525.000 |
+€ 35.640
4 stap(pen)
|
€ 560.640 | € -29.360 | |
| Wandscheerstraat 19 Reehorst | 140 | C | € 599.000 |
+€ 28.000
2 stap(pen)
|
€ 627.000 | +€ 37.000 | |
| Rooseveltdreef 7 De Dreven | 124 | B | € 620.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 633.640 | +€ 43.640 | |
| Nassaulaan 4 Bennekom-Zuidoost | 148 | G | € 575.000 |
+€ 59.200
6 stap(pen)
|
€ 634.200 | +€ 44.200 | |
| Hoenwaard 56 De Venen en Zanden | 114 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -51.000 | |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | E | € 500.000 |
+€ 38.280
4 stap(pen)
|
€ 538.280 | € -51.720 | |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | C | € 514.500 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 537.500 | € -52.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoenwaard 56 De Venen en Zanden | 114 | 6 | A | € 539.000 | € 4.728 |
| Oortveldlaan 9 Bloemenbuurt | 116 | 6 | E | € 500.000 | € 4.310 |
| Rooseveltdreef 7 De Dreven | 124 | 6 | B | € 620.000 | € 5.000 |
| Feenstraweg 14 Otterlo dorp | 116 | 5 | C | € 550.000 | € 4.741 |
| Schaapsweg 40 Indische buurt | 109 | 7 | C | € 595.000 | € 5.459 |
| Spoorwiel 30 Wormshoef | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Jasmijnstraat 20 Ederveen dorp | 115 | 5 | C | € 514.500 | € 4.474 |
| Van Anrooylaan 12 Komponistenbuurt | 108 | 5 | E | € 525.000 | € 4.861 |
| Groevenbeek 17 De Velden en Beken | 120 | 6 | A | € 439.000 | € 3.658 |
| Hendrik van Poelwijcklaan 26 De Laar | 132 | 6 | A | € 565.000 | € 4.280 |
| Enkalaan 66 Enka | 128 | 5 | A | € 575.000 | € 4.492 |
| Indira Gandhisingel 10 De Singels | 109 | 5 | A | € 450.000 | € 4.128 |