Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 323 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Terneuzen met 77–144 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+2.3% t.o.v. mediaan van € 2.634/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Terneuzen
| Inwoners | 2.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 1588 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 202.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07151501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Mozaïek — 0.16 km |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR Martens — 0.18 km |
| Ziekenhuis | De Honte — 3.77 km |
| Restaurant | Dallinga — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.427 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 62.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.776 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.575 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1443 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1957 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 417 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Terneuzen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Huijgensstraat 21 Serlippenspolder | 132 | C | € 285.000 |
+€ 26.400
2 stap(pen)
|
€ 311.400 | +€ 12.400 | |
| Singel 90 Kern Westdorpe | 115 | C | € 300.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 323.000 | +€ 24.000 | |
| Ferlemanstraat 90 Zeldenrust | 100 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -24.000 | |
| Honoré Colsenhof 7 Kern Sluiskil | 90 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 26.000 | |
| Gouwestraat 12 Zeldenrust | 130 | A+ | € 330.000 | +€ 0 | € 330.000 | +€ 31.000 | |
| Gentsebreedstraat 6 Kern Philippine | 133 | E | € 289.000 |
+€ 43.890
4 stap(pen)
|
€ 332.890 | +€ 33.890 | |
| Sweelinckhof 8 Oudelandse Hoeve | 105 | C | € 239.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 260.000 | € -39.000 | |
| Poelstraat 27 Kern Sas van Gent | 93 | B | € 245.000 |
+€ 10.230
1 stap(pen)
|
€ 255.230 | € -43.770 | |
| Annoijstraat 6 Kern Sas van Gent | 91 | E | € 224.500 |
+€ 30.030
4 stap(pen)
|
€ 254.530 | € -44.470 | |
| Schepenlaan 22 Othene | 105 | A | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | +€ 46.000 | |
| Kloosterlaan 7 Kern Sas van Gent | 80 | A | € 245.000 | +€ 0 | € 245.000 | € -54.000 | |
| Schorrenkruidlaan 7 Kern Philippine | 85 | C | € 225.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 242.000 | € -57.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schepenlaan 22 Othene | 105 | 4 | A | € 345.000 | € 3.286 |
| Singel 90 Kern Westdorpe | 115 | 5 | C | € 300.000 | € 2.609 |
| Sweelinckhof 8 Oudelandse Hoeve | 105 | 4 | C | € 239.000 | € 2.276 |
| Ferlemanstraat 90 Zeldenrust | 100 | 5 | A | € 275.000 | € 2.750 |
| Gentiaanstraat 18 Oude Vaart | 115 | 5 | B | € 365.000 | € 3.174 |
| Narcisstraat 8 Lievenspolder | 121 | 5 | A | € 374.500 | € 3.095 |
| Honoré Colsenhof 7 Kern Sluiskil | 90 | 4 | A | € 325.000 | € 3.611 |
| Gouwestraat 12 Zeldenrust | 130 | 5 | A+ | € 330.000 | € 2.538 |
| Poelstraat 27 Kern Sas van Gent | 93 | 5 | B | € 245.000 | € 2.634 |
| Huijgensstraat 21 Serlippenspolder | 132 | 5 | C | € 285.000 | € 2.159 |
| Annoijstraat 6 Kern Sas van Gent | 91 | 4 | E | € 224.500 | € 2.467 |
| Gentsebreedstraat 6 Kern Philippine | 133 | 5 | E | € 289.000 | € 2.173 |