Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 144 m² |
| Perceel | 273 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ten Hag Bisterbosch Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Apeldoorn met 100–187 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-6.7% t.o.v. mediaan van € 4.234/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 5906 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 405.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Zonnewende - Locatie Keerkring — 0.27 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.38 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Linie — 0.37 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Parelvisser — 0.5 km |
| OV-station | Apeldoorn Osseveld — 0.42 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Orange — 0.97 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.716 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 121.522 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 144 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.304 per jaar (~€ 192/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.908 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1872 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~576 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2001 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, eindwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 527 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asselsestraat 293 Driehuizen | 103 | C | € 549.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 569.600 | +€ 600 | |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | D | € 525.000 |
+€ 34.830
3 stap(pen)
|
€ 559.830 | € -9.170 | |
| Trompstraat 16 Binnenstad | 118 | B | € 575.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 587.980 | +€ 18.980 | |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | A | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -19.500 | |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | A+++ | € 549.500 | +€ 0 | € 549.500 | € -19.500 | |
| 1e Wormenseweg 161 Staatsliedenkwartier | 103 | C | € 569.000 |
+€ 20.600
2 stap(pen)
|
€ 589.600 | +€ 20.600 | |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | A+ | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | € -30.000 | |
| Mosklokje 9 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 124 | A++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -44.000 | |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | B | € 599.500 |
+€ 14.190
1 stap(pen)
|
€ 613.690 | +€ 44.690 | |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 56.000 | |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | C | € 625.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 648.000 | +€ 79.000 | |
| Gruttersdreef 519 Matendreef | 155 | A+++ | € 489.500 | +€ 0 | € 489.500 | € -79.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | 4 | B | € 649.500 | € 4.510 |
| Gruttersdreef 519 Matendreef | 155 | 4 | A+++ | € 489.500 | € 3.158 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.401 |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | 5 | A | € 669.500 | € 4.682 |
| Mosklokje 9 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 124 | 4 | A++ | € 525.000 | € 4.234 |
| Hoofdweg 52 Loenen | 157 | 3 | D | € 629.000 | € 4.006 |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | 5 | A | € 549.500 | € 4.260 |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | 5 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | 5 | B | € 650.000 | € 5.000 |