Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Perceel | 94 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaardij Thuis (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 houses in Vlaardingen met 62–115 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 90e percentiel (+9.6% t.o.v. mediaan van € 4.500/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vlaardingen
| Inwoners | 6.375 |
|---|---|
| Dichtheid | 10191 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 296.000 deze listing +48% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 44% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06220402
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Klimboom — 0.21 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Supermarket A.B.C. XXL — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.61 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | (naamloos) — 0.83 km |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.31 km |
| OV-station | Station Vlaardingen Oost — 0.54 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Baron Vlaardingen — 0.52 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.096 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.261 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.424 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.215 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1157 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~356 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 305 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Vlaardingen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Melis Stokelaan 64 Hoogkamer | 113 | D | € 400.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 430.510 | € -8.490 | |
| Insulindestraat 85 Indische Buurt | 97 | C | € 439.500 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 458.900 | +€ 19.900 | |
| Surinamesingel 37 Indische Buurt | 101 | C | € 449.500 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 469.700 | +€ 30.700 | |
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | D | € 465.000 |
+€ 28.620
3 stap(pen)
|
€ 493.620 | +€ 54.620 | |
| Oranjelaan 38 Oranjebuurt | 86 | G | € 349.500 |
+€ 34.400
6 stap(pen)
|
€ 383.900 | € -55.100 | |
| Lorentzstraat 68 Lage Weide | 80 | C | € 360.000 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 376.000 | € -63.000 | |
| Menadostraat 43 Indische Buurt | 82 | B | € 350.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 359.020 | € -79.980 | |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | C | € 498.000 |
+€ 21.000
2 stap(pen)
|
€ 519.000 | +€ 80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Insulindestraat 85 Indische Buurt | 97 | 4 | C | € 439.500 | € 4.531 |
| Oranjelaan 38 Oranjebuurt | 86 | 4 | G | € 349.500 | € 4.064 |
| Lorentzstraat 68 Lage Weide | 80 | 4 | C | € 360.000 | € 4.500 |
| Menadostraat 43 Indische Buurt | 82 | 5 | B | € 350.000 | € 4.268 |
| Surinamesingel 37 Indische Buurt | 101 | 5 | C | € 449.500 | € 4.450 |
| Muskuskruid 6 Kruidenbuurt | 105 | 5 | C | € 498.000 | € 4.743 |
| Johan Willem Frisolaan 20 Statenbuurt | 106 | 5 | D | € 465.000 | € 4.387 |
| Melis Stokelaan 64 Hoogkamer | 113 | 5 | D | € 400.000 | € 3.540 |
| Nachtegaallaan 35 Babberspolder Noord | 115 | 5 | B | € 519.000 | € 4.513 |