apartment · resale
Deimanstraat 22
2522BL Den Haag · Noordpolderbuurt · wijk Wijk 38 Laakkwartier en Spoorwijk · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 83 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Oosterom & Verhagen Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Den Haag met 58–107 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 50e percentiel (+1.2% t.o.v. mediaan van € 4.702/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 8.415 |
|---|---|
| Dichtheid | 17101 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +63% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183826
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Esloo College — 0.31 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Ewa's Childcare — 0.09 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Lorentzplein — 0.28 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Arts en Zorg — 0.4 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | GGD Haaglanden — 2.4 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Den Haag HS — 0.99 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Thessaloniki — 0.19 km · 34 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.328 per jaar (~€ 111/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.997 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1079 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~332 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1922 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Samengesteld dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2026, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 298 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West | 77 | B | € 385.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 393.470 | € -1.530 | |
| Okkernootstraat 68 Rosenburg | 86 | D | € 375.000 |
+€ 23.220
3 stap(pen)
|
€ 398.220 | +€ 3.220 | |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | E | € 375.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 401.730 | +€ 6.730 | |
| Margarethaland 269 Landen | 87 | C | € 385.000 |
+€ 17.400
2 stap(pen)
|
€ 402.400 | +€ 7.400 | |
| Nicolaas Tulpstraat 39 Valkenboskwartier | 90 | E | € 375.000 |
+€ 29.700
4 stap(pen)
|
€ 404.700 | +€ 9.700 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -10.000 | |
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | B | € 375.000 |
+€ 8.360
1 stap(pen)
|
€ 383.360 | € -11.640 | |
| Goudenregenstraat 275 Bloemenbuurt-Oost | 89 | E | € 380.000 |
+€ 29.370
4 stap(pen)
|
€ 409.370 | +€ 14.370 | |
| Fie Carelsenlaan 10 Zonne Veld | 89 | B | € 400.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 409.790 | +€ 14.790 | |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | E | € 350.000 |
+€ 26.730
4 stap(pen)
|
€ 376.730 | € -18.270 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 |
+€ 16.000
2 stap(pen)
|
€ 375.500 | € -19.500 | |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | C | € 399.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 414.600 | +€ 19.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Neherkade 1484 Laakhaven-Oost | 84 | 4 | A | € 375.000 | € 4.464 |
| Okkernootstraat 86 Rosenburg | 81 | 4 | E | € 375.000 | € 4.630 |
| Neherkade 1588 Laakhaven-Oost | 83 | 4 | A | € 365.000 | € 4.398 |
| Juliana van Stolberglaan 372 Bezuidenhout-Oost | 83 | 4 | C | € 425.000 | € 5.120 |
| Okkernootstraat 68 Rosenburg | 86 | 4 | D | € 375.000 | € 4.360 |
| Morelstraat 107 Vruchtenbuurt | 80 | 4 | C | € 415.000 | € 5.188 |
| Abrikozenstraat 62 Eykenduinen | 81 | 4 | C | € 425.000 | € 5.247 |
| Soestdijksekade 25 Leyenburg | 86 | 4 | A | € 425.000 | € 4.942 |
| Zwedenburg 358 Burgen en Horsten | 84 | 4 | B | € 345.000 | € 4.107 |
| Nunspeetlaan 68 Oostbroek-Noord | 78 | 4 | A | € 375.000 | € 4.808 |
| Akeleistraat 36 Bloemenbuurt-West | 77 | 4 | B | € 385.000 | € 5.000 |
| Asterstraat 53 Bloemenbuurt-Oost | 79 | 4 | A | € 439.500 | € 5.563 |