Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 105 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LEF Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 80 houses in Utrecht met 83–154 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 65e percentiel (+6.6% t.o.v. mediaan van € 5.520/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 5.220 |
|---|---|
| Dichtheid | 10915 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +54% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440222
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Taalschool Utrecht — 0.15 km · 40 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Jonas — 0.63 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.6 km · 19 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ondiep — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Ondiep — 0.37 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Van der Hoeven Kliniek — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Zuilen — 1.0 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Rooie Nel — 0.32 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.342 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 150.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.904 per jaar (~€ 159/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.501 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1547 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~476 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2009 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 427 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 11, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jopie Huismanstraat 153 Het Zand-West | 136 | A | € 699.000 | +€ 0 | € 699.000 | € -1.000 | |
| Vitóriadreef 43 Vechtzoom-zuid | 130 | A+ | € 697.500 | +€ 0 | € 697.500 | € -2.500 | |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -5.000 | |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -5.000 | |
| Steenstraat 9 Wittevrouwen | 102 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | € -5.000 | |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | D | € 675.000 |
+€ 32.400
3 stap(pen)
|
€ 707.400 | +€ 7.400 | |
| Triumphperenlaan 25 Vleuterweide-Zuid | 135 | A | € 689.000 | +€ 0 | € 689.000 | € -11.000 | |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | E | € 650.000 |
+€ 36.960
4 stap(pen)
|
€ 686.960 | € -13.040 | |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -15.000 | |
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | A+++ | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -15.000 | |
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | A | € 685.000 | +€ 0 | € 685.000 | € -15.000 | |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | A | € 679.000 | +€ 0 | € 679.000 | € -21.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Thea Beckmanstraat 14 Het Zand-Oost | 122 | 6 | A++ | € 675.000 | € 5.533 |
| Bolksbeekstraat 38 Dichterswijk | 124 | 6 | C | € 749.000 | € 6.040 |
| Poelruitlaan 11 Vleuterweide-West | 126 | 6 | A | € 685.000 | € 5.437 |
| Vaartscherijnstraat 46 Oud Hoograven-Noord | 121 | 6 | A++ | € 785.000 | € 6.488 |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | 6 | A | € 695.000 | € 5.472 |
| Chopinstraat 17 Oog in Al | 116 | 6 | A | € 789.000 | € 6.802 |
| Vitóriadreef 43 Vechtzoom-zuid | 130 | 6 | A+ | € 697.500 | € 5.365 |
| Valeriaanweg 31 Hoge Weide | 131 | 6 | A+++ | € 685.000 | € 5.229 |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | 5 | D | € 675.000 | € 5.625 |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | 5 | A | € 695.000 | € 5.697 |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | 5 | A | € 679.000 | € 5.520 |
| 1e Spechtstraat 7 Vogelenbuurt | 120 | 6 | F | € 849.000 | € 7.075 |