Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 122 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hout en Zout Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 64 houses in Haarlem met 85–158 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+9.0% t.o.v. mediaan van € 6.015/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 2.060 |
|---|---|
| Dichtheid | 11753 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 573.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 39% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Liduinaschool (locatie Juno) — 0.25 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Wonderberk — 0.6 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.63 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Marnix — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schoterpoort — 0.53 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Haarlem-Noord — 2.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Bloemendaal — 0.68 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lok Moon — 0.55 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.819 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 173.913 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 122 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.050 per jaar (~€ 254/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.073 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2684 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1098 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.098 per jaar en 1098 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1924 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 400 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € 0 | |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | D | € 795.000 |
+€ 9.030
1 stap(pen)
|
€ 804.030 | +€ 4.030 | |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -5.000 | |
| Muiderslotweg 143 Roemer Visscherbuurt | 136 | C | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -5.000 | |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | D | € 800.000 |
+€ 9.310
1 stap(pen)
|
€ 809.310 | +€ 9.310 | |
| Burgwal 23 Burgwal | 101 | C | € 785.000 | +€ 0 | € 785.000 | € -15.000 | |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | € -25.000 | |
| Korte Wolstraat 9 Vijfhoek | 108 | C | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | +€ 25.000 | |
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | D | € 825.000 |
+€ 8.750
1 stap(pen)
|
€ 833.750 | +€ 33.750 | |
| Corellistraat 2 Boerhaavevaart | 135 | A | € 845.000 | +€ 0 | € 845.000 | +€ 45.000 | |
| Padangstraat 23 Medanbuurt | 120 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -50.000 | |
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | C | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | € -50.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Achterweg 18 Kweektuinbuurt | 125 | 6 | D | € 825.000 | € 6.600 |
| Padangstraat 23 Medanbuurt | 120 | 6 | A | € 750.000 | € 6.250 |
| Pieter Wantelaan 32 Ramplaankwartier | 129 | 6 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Jan Gijzenkade 151 Dietsveld | 129 | 6 | D | € 795.000 | € 6.163 |
| Vogelwaarde 62 Saeftinge-Nemelaar | 128 | 6 | C | € 750.000 | € 5.859 |
| Pijnboomstraat 61 Kweektuinbuurt | 115 | 6 | C | € 735.000 | € 6.391 |
| Ooievaarstraat 23 Nachtegaalbuurt | 126 | 6 | B | € 700.000 | € 5.556 |
| Siriusstraat 9 Sterrenbuurt | 114 | 6 | B | € 735.000 | € 6.447 |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | 5 | A | € 800.000 | € 6.612 |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | 5 | A | € 775.000 | € 6.250 |
| Delistraat 90 Soendabuurt | 116 | 6 | C | € 650.000 | € 5.603 |
| Scheepersstraat 59 De Goede Hoop | 124 | 7 | B | € 750.000 | € 6.048 |