apartment · resale
Winkelcentrum Woensel 20
5625AB Eindhoven · Winkelcentrum · wijk Ontginning · Eindhoven
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | ViaRoy Makelaardij en Taxatie (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 31 apartments in Eindhoven met 62–117 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-8.0% t.o.v. mediaan van € 4.819/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 680 |
|---|---|
| Dichtheid | 3833 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 303.000 deze listing +32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07725150
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Cornelis Jetses — 0.37 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kruimel Eindhoven — 0.3 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.04 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | SGE Woensel — 0.16 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Kraamzorg Homecare — 1.03 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Catharina Ziekenhuis — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | WoensXL/ZH Catharina — 0.3 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Patat & More — 0.05 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.905 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.025 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Tzerra CW4 28C Plus (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 284 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dirigentplein 151 Tongelresche Akkers | 73 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | € 0 | |
| Heezerweg 310 Nieuwe Erven | 94 | D | € 365.000 |
+€ 25.380
3 stap(pen)
|
€ 390.380 | € -8.620 | |
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | B | € 400.000 |
+€ 9.130
1 stap(pen)
|
€ 409.130 | +€ 10.130 | |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -14.000 | |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | B | € 375.000 |
+€ 9.570
1 stap(pen)
|
€ 384.570 | € -14.430 | |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | D | € 350.000 |
+€ 19.710
3 stap(pen)
|
€ 369.710 | € -29.290 | |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | D | € 349.000 |
+€ 19.980
3 stap(pen)
|
€ 368.980 | € -30.020 | |
| Pisanostraat 18 Rapenland | 101 | E | € 400.000 |
+€ 33.330
4 stap(pen)
|
€ 433.330 | +€ 34.330 | |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | C | € 350.000 |
+€ 14.400
2 stap(pen)
|
€ 364.400 | € -34.600 | |
| Diekirchlaan 141 Winkelcentrum | 99 | A | € 437.500 | +€ 0 | € 437.500 | +€ 38.500 | |
| Kruisakker 68 Vlokhoven | 107 | D | € 409.000 |
+€ 28.890
3 stap(pen)
|
€ 437.890 | +€ 38.890 | |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | B | € 350.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 358.470 | € -40.530 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Generaal Pattonlaan 13 Generalenbuurt | 83 | 4 | B | € 400.000 | € 4.819 |
| Nederlandplein 14 Woenselse Heide | 88 | 4 | C | € 335.000 | € 3.807 |
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | 4 | C | € 325.000 | € 3.779 |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | 3 | B | € 375.000 | € 4.310 |
| Heezerweg 310 Nieuwe Erven | 94 | 5 | D | € 365.000 | € 3.883 |
| Pisanostraat 18 Rapenland | 101 | 4 | E | € 400.000 | € 3.960 |
| St Servaasweg 22 Tuindorp | 84 | 3 | B | € 435.000 | € 5.179 |
| Biesterweg 1 Bloemenplein | 83 | 3 | A | € 450.000 | € 5.422 |
| Diekirchlaan 141 Winkelcentrum | 99 | 3 | A | € 437.500 | € 4.419 |
| Philitelaan 63 Strijp S | 88 | 3 | A | € 490.000 | € 5.568 |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | 4 | B | € 350.000 | € 4.545 |
| de Koppele 659 Vaartbroek | 88 | 3 | E | € 300.000 | € 3.409 |