apartment · resale
J.H. Hisgenpad 305
1025WK Amsterdam · Elzenhagen-Zuid · wijk Elzenhagen · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 58 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | MAKELAAR BERT (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 194 apartments in Amsterdam met 40–75 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-4.8% t.o.v. mediaan van € 8.607/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in J.H. Hisgenpad
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| J.H. Hisgenpad 1022 | 126 | A+++ | € 850.000 | € 6.746 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.830 |
|---|---|
| Dichtheid | 6093 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 100% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NG02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindercampus Mokum — 0.11 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.6 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Noordam Apotheek — 0.85 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Mentrum — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noord — 0.36 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Has Bereket — 0.26 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 58 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 696 per jaar (~€ 58/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.326 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~522 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~116 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Centrale voorziening en stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 262 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geuzenkade 32 Geuzenhofbuurt | 55 | D | € 450.000 |
+€ 24.750
5 stap(pen)
|
€ 474.750 | € -250 | |
| Honselersdijkstraat 12 Delflandpleinbuurt-Oost | 62 | C | € 449.000 |
+€ 23.560
4 stap(pen)
|
€ 472.560 | € -2.440 | |
| Joan Melchior Kemperstraat 75 Fannius Scholtenbuurt | 56 | C | € 450.000 |
+€ 21.280
4 stap(pen)
|
€ 471.280 | € -3.720 | |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | E | € 449.500 |
+€ 30.090
6 stap(pen)
|
€ 479.590 | +€ 4.590 | |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | C | € 450.000 |
+€ 20.140
4 stap(pen)
|
€ 470.140 | € -4.860 | |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | C | € 445.000 |
+€ 22.420
4 stap(pen)
|
€ 467.420 | € -7.580 | |
| Hasebroekstraat 3 Bellamybuurt-Zuid | 64 | B | € 465.000 |
+€ 18.560
3 stap(pen)
|
€ 483.560 | +€ 8.560 | |
| Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid | 57 | C | € 465.000 |
+€ 21.660
4 stap(pen)
|
€ 486.660 | +€ 11.660 | |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | D | € 435.000 |
+€ 26.550
5 stap(pen)
|
€ 461.550 | € -13.450 | |
| Schipluidenlaan 82 Schipluidenbuurt | 55 | A+ | € 485.000 |
+€ 5.500
1 stap(pen)
|
€ 490.500 | +€ 15.500 | |
| Eerste Oosterparkstraat 107 Oosterparkbuurt-Noordwest | 56 | C | € 435.000 |
+€ 21.280
4 stap(pen)
|
€ 456.280 | € -18.720 | |
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | C | € 435.000 |
+€ 20.140
4 stap(pen)
|
€ 455.140 | € -19.860 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid | 57 | 2 | C | € 465.000 | € 8.158 |
| Uiterwaardenstraat 284 Scheldebuurt-Midden | 59 | 2 | D | € 495.000 | € 8.390 |
| Katrijpstraat 170 Werengouw-Midden | 59 | 2 | A+++ | € 450.000 | € 7.627 |
| Tweede Atjehstraat 26 Timorpleinbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 500.000 | € 8.475 |
| Kiefskamp 54 Gelderlandpleinbuurt | 59 | 2 | E | € 449.500 | € 7.619 |
| Meeuwenlaan 65 Vogelbuurt-Zuid | 59 | 2 | C | € 445.000 | € 7.542 |
| Sloterkade 128 Legmeerpleinbuurt | 56 | 2 | C | € 495.000 | € 8.839 |
| Marcantilaan 345 Marcanti | 60 | 2 | B | € 495.000 | € 8.250 |
| Vespuccistraat 57 Jan Maijenbuurt | 59 | 2 | D | € 435.000 | € 7.373 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 87 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 58 | 2 | E | € 525.000 | € 9.052 |
| Schipluidenlaan 82 Schipluidenbuurt | 55 | 2 | A+ | € 485.000 | € 8.818 |
| Eerste Oosterparkstraat 107 Oosterparkbuurt-Noordwest | 56 | 2 | C | € 435.000 | € 7.768 |