Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 140 m² |
| Perceel | 218 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Floris De Makelaar (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Leusden met 98–182 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 42e percentiel (-0.3% t.o.v. mediaan van € 4.650/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Vlietsingel
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Vlietsingel 20 | 137 | B | € 675.000 | € 4.927 |
Buurt in cijfers — Leusden
| Inwoners | 1.690 |
|---|---|
| Dichtheid | 6465 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 462.000 deze listing +40% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03270501
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Atlas — 0.85 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Villa Blanca — 0.77 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Tolgaarde — 0.87 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Van Meeteren — 0.6 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 4.99 km |
| Restaurant | Hello Again — 0.75 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.098 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 138.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 140 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.240 per jaar (~€ 187/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.285 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1820 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~560 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Tentdak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Vaillant Eco TEC plus (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 481 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | 2 weken |
Verbouwings-equivalente woningen in Leusden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waterlinie 20 't Vliet | 133 | A | € 659.000 | +€ 0 | € 659.000 | +€ 10.000 | |
| Kleinhorst 19 Rossenberg | 156 | B | € 599.000 |
+€ 17.160
1 stap(pen)
|
€ 616.160 | € -32.840 | |
| Vlietsingel 20 't Vliet | 137 | B | € 675.000 |
+€ 15.070
1 stap(pen)
|
€ 690.070 | +€ 41.070 | |
| Meidoornhof 22 Hamersveld-Nieuw | 123 | B | € 550.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 563.530 | € -85.470 | |
| Van Geijnstraat 7 Kern Achterveld | 126 | B | € 549.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 562.860 | € -86.140 | |
| Maten 155 't Ruige Veld | 113 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -99.000 | |
| Asschatterweg 129 De Wetering | 116 | B | € 520.000 |
+€ 12.760
1 stap(pen)
|
€ 532.760 | € -116.240 | |
| De Pirken 41 't Ruige Veld | 108 | A | € 530.000 | +€ 0 | € 530.000 | € -119.000 | |
| Maisland 4 Groenhouten | 126 | D | € 495.000 |
+€ 34.020
3 stap(pen)
|
€ 529.020 | € -119.980 | |
| Waterhoen 18 Alandsbeek-Oost | 124 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -124.000 | |
| Genthoek 47 Tabaksteeg | 105 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -124.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Vlietsingel 20 't Vliet | 137 | 5 | B | € 675.000 | € 4.927 |
| Waterlinie 20 't Vliet | 133 | 5 | A | € 659.000 | € 4.955 |
| Maisland 4 Groenhouten | 126 | 5 | D | € 495.000 | € 3.929 |
| Kleinhorst 19 Rossenberg | 156 | 6 | B | € 599.000 | € 3.840 |
| Van Geijnstraat 7 Kern Achterveld | 126 | 4 | B | € 549.000 | € 4.357 |
| Meidoornhof 22 Hamersveld-Nieuw | 123 | 6 | B | € 550.000 | € 4.472 |
| Waterhoen 18 Alandsbeek-Oost | 124 | 4 | A | € 525.000 | € 4.234 |
| Asschatterweg 129 De Wetering | 116 | 5 | B | € 520.000 | € 4.483 |
| Maten 155 't Ruige Veld | 113 | 5 | A | € 550.000 | € 4.867 |
| Vicarishove 27 Munnikhove | 110 | 5 | B | € 489.000 | € 4.445 |
| De Pirken 41 't Ruige Veld | 108 | 4 | A | € 530.000 | € 4.907 |
| Genthoek 47 Tabaksteeg | 105 | 5 | A | € 525.000 | € 5.000 |